UA
RU

Кохання під час карантину: Женя та Лера Галичі

Редагувати переклад
Бути разом 24/7 – це не вирок, це чудова можливість краще пізнати одне одного та познайомитися знову. Ми відкриваємо новий етап відносин – «любов, перевірений карантином».

Ми поговорили з відомими парами про найважливіше – про їхню сім'ю. Карантин закінчиться, фінансові труднощі забудуться, а кохання, яке переживе карантин, зможе по праву називатися «справжнім». Ми попросили розповісти про життєві цінності, спільний час і як не сваритися, перебуваючи постійно разом.

Кохання під час карантину: Женя та Лера Галічі-Фото 1

Женя – рок-музикант, фронтмен гурту O.Torvald, Лєра – засновниця бренду «Хай Росте!»

Як часто у вас раніше виходило проводити час разом?

Женя: Ми постійно разом, просто фізично іноді відсутні. По-чесному – лише вночі.

Лера: Дуже рідко. А точніше вранці до 7 та ввечері після 22 години. Іноді ще дорогою, якщо їздимо разом.

Читайте також: ЛЮБОВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: ЄВГЕН ЯНОВИЧ І ПОЛІНА ТКАЧ

Побачення під час карантину мають бути? Чи потрібно «збігати від дітей» та проводити час удвох в окремій кімнаті?

Женя: Тільки після того, як уклали дітей. Святкова вечеря, алкоголь та рідко повністю весь фільм. Як правило, я на середині засинаю.

Лера: Усі наші побачення на карантині після 22:00, коли діти сплять. І до речі, це класний, спокійний та приємний час. Загалом увесь карантин цим і приємний - без поспіху, без поїздок, дороги, заторів. Ми раніше проводили по 3-4 години на день у машині.

Кохання під час карантину: Женя та Лера Галічі-Фото 2

Чи вмієте ви залишати робочі справи та завдання за порогом будинку? Бути просто щасливими батьками, незалежно від того, як пройшов ваш робочий день?

Женя: Звичайно! Це важливо. Принаймні ми дуже намагаємося. Я і на карантині жертвую здебільшого роботи заради дітей. Інакше вони рознесуть будинок.

Лера: Я - 100% так, зуміла взагалі свою роботу "залишити". Женя, звісно, ​​намагається розділяти. Коли ти знаходишся тільки вдома – це просто виділити час на роботу та закритися, щоб тебе не відволікали. Я зазвичай займаюся роботою під час денного сну Дані. І то не щодня. Роблю 10% своєї звичайної роботи, зате з дітьми ми робимо уроки, готуємо, прибираємо і гуляємо.

Читайте також: КОХАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: ВІКТОРІЯ БАТУЇ І СЕРГІЙ ШАПРАН

Хто з вашої пари емоційніший? Хто гостріше переживає форс-мажорні ситуації?

Женя: Лерка.

Лера: Я більш чутлива та ранима. Женя раціональніший, але в ситуації з коронавірусом всі поводяться по-різному, і звичайно, ми тисячу разів порушували цю тему, то заспокоювалися, то запарювалися ще більше, то міркували про всесвітню змову, то «нічого страшного» і так по колу. Ці два місяці емоції у всіх поводяться інакше.

Кохання під час карантину: Женя та Лера Галічі-Фото 3

Як ви вважаєте, чому може навчити карантин? Чи зіштовхнуться люди з переглядом своїх цінностей?

Женя: Звісно так. Зовсім не хочеться знову постійних забігів і гонки. Однозначно ми більше проводитимемо часу вдома. Навіть після того, як карантин закінчиться. У спробі все встигнути, ми забували про найголовніше.

Читайте також: ЛЮБОВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: АНАТОЛІЙ АНАТОЛИЧ І ЮЛА

Кажуть, що у Китаї зараз пік розлучень, свого роду «наслідки проведеного часу разом». Як ви ставитеся до жартів «за цей карантин головне не розлучитися»?

Женя: У нас, навпаки, все супер. Багато говоримо, будуємо плани, любимо і нам це подобається.

Лера: Ну розлучилися - значить нарешті розглянули один одного, дізналися. Для нас жодних неймовірних відкриттів не відбулося, навпаки – ми кайфуємо, що стільки часу тепер проводимо разом!

Кохання під час карантину: Женя та Лера Галічі-Фото 4

Опишіть свої стосунки трьома словами.

Лера: Довіра, прийняття чи розуміння, гумор.

Женя: На карантині? Секс, уроки, rock'n'roll.

Автор: Катя Русанова

Статті на тему