UA
  RU

  Любовна історія: Кірстен Данст та Джессі Племонс поділилися подробицями свого роману

  Редагувати переклад
  Актор з першого погляду зрозумів, що білявка залишиться у його житті надовго.
  Любовна історія: Кірстен Данст та Джессі Племонс поділилися подробицями свого роману.
   

  Про особисте життя Кірстен Данст та її наречений Джессі Племонс відомо дуже мало. Сухі факти звучать так: познайомилися актори на знімальному майданчику серіалу "Фарго" у 2016 році. Вже в січні 2017 вони побралися, але організовувати весілля незважаючи на те, що у пари вже є дворічний син Енніс, поки що не поспішають. Обидва досить закриті люди, тому жодних “пікантних” подробиць про свої романтичні пригоди не розповідають.  

  Однак у недавньому інтерв'ю для журналу повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX новий Йорк Час, опублікованому в четвер, заручена пара поділилася деякими секретами своїх стосунків Як уже було сказано, вперше актори побачили один одного під час зйомок серіалу-антології "Фарго" у 2016 році, але зустрічатися почали лише через півтора роки. 32-річний Джессі каже, що він з першого погляду був переконаний, що Кірстен залишиться в його житті надовго. 

  Читай також: Чоловік каже: психотерапевт Яр Громов

  Їх об'єднала не лише спільна робота, а й те, що обидва є представниками генерації акторів, які буквально виросли в атмосфері каламбуру знімального процесу. Вони щиро посміялися з того, що їм обом вдалося дитячу захопленість світом кіно пронести через все життя. 

  Любовна історія: Кірстен Данст та Джессі Племонс поділилися подробицями свого роману.

  Тим часом їхній роман ставав все більш очевидним, і 38-річна Кірстен та її хлопець побралися. Через півроку після цієї щасливої ​​події у пари народився син. 

  Кірстен неодноразово зізнавалася, що її наречений надто серйозно сприймає будь-яку роботу, за яку береться. Якщо він знімається, робить це з повною віддачею. Саме тому закоханим не часто доводилося проводити час у вузькому колі їхньої невеликої та юної родини. Пандемія COVID-19 допомогла закоханим ще більше зблизитися, та заповнити брак спілкування та перебування один з одним. Племонс зазначив, що саме карантин допоміг йому побачити те, наскільки цінними є люди, які знаходяться поруч з ним. 

  Я провів роки постійно вивчаючи той самий урок. Ти можеш працювати, і працювати важко, битися головою об стіну, але в результаті розумієш, що все було безглуздо. Необхідно завжди "присутні", жити моментом, і робота ніколи не дозволить тобі робити це повноцінно. 

  У серпні 2019 року Племонс освідчився в любові до Кірстен, відзначивши, що крім її надзвичайного акторського таланту, вона має чудову особистість. Актор похвалив свою дружину за те, яка вона приголомшлива мати, дружина, дочка, друг — щедра та чудова особистість. 

  Статті на тему