UA
  RU

  Madonna виступила у корсеті від Anoeses під час концерту на NYC Pride Week

  Редагувати переклад
  Під час Міського Прайду у Нью-Йорку відбувся концерт Мадонні. Одні з її сценічних образів було стилізовано чорним корсетом Aria від українського бренду Anoeses.

  Madonna 3


  Під час Нью-Йоркського Міського Прайду відбувся концерт Мадонні на підтримку нової збірки її реміксів «Finally Enough Love» та World of Women NFT з колекції WoW Foundation. Одні з її сценічних образів було стилізовано чорним корсетом Aria від українського бренду Anoeses в поєднанні із костюмом від Gucci x Adidas. Мадонна вже не вперше з'являється на публіці в промовах Anoeses. Також серед прихильників бренду є такі зірки як Лорена Дюран та Charli XСX.

  Madonna 6


  Бренд Anoeses був заснований у 2018 році в Україні в результаті творчої співпраці подружжя Константина та Катерини Саввопуло.

  «Мені завжди подобалася краса людського тіла, і саме тому я поринув у еротичну фотографію. На певному етапі своєї життя я розлучився та втратив інтерес до роботи. З того періоду я здобув кілька суттєвих уроків. Один із них — це бути чесним із собою та своїм партнером. Можна подумати, що це проста істина, але насправді це дуже важливо та важко прийняти. Я хотів мати справу з продуктом, який може розпочати розмову між партнерами, щоб відкрити сховані фантазії, для сміливості, для розуміння іншого «я». Маючи досвід ню-фотографії та інтерес до фетиш-аксесуарів, ми з іншою дружиною Катериною відкрили шоу-рум з українськими кінк-брендами. Незабаром ми зрозуміли, що готові реалізовувати власне бачення та фантазії.», - Константин Саввопуло, один із засновників Anoeses. 

  Мадонна


  У співпраці з БО It.troops.ua, бренд активно підтримує Збройні Сили України та надсилає грошову допомогу щотижня на необхідне військове обладнання та інші потреби. Також команді Anoeses вдалося зібрати кошти на машину швидкої допомоги для лікарів-волонтерів.

  Cтиліст Eyob Yohannes, фотограф Рікардо Гомес
  Фото: Pride Performance

  Читайте також: НАТАША ЗІНЬКО ПРЕДСТАВИЛА КОЛЕКЦІЮ, НА ЯКУ ЇЇ НАДІХНУВ ФІЛЬМ «ЗЕМЛЯ» ДОВЖЕНКО  Статті на тему