МаХХХін: провокаційний трилер про ціну успіху у Голлівуді — в кінотеатрах України з 4 липня

Редагувати переклад
Компанія Adastra Cinema рада офіційно анонсувати вихід у широкий прокат нової стрічки Тая Уеста (“Х”, “Перл”) - провокаційного трилера “МаХХХін” у кінотеатрах України з 4 липня.

МаХХХін: провокаційний трилер про ціну успіху у Голлівуді — в кінотеатрах України з 4 липня-Фото 1

Один з найочікуваніших фільмів цього літа, “МаХХХін” поєднує у собі детективну загадку з минулого, бо “Нічний ловець” був реальним вбивцею, що тероризував Голлівуд, алюзії як на класичні високобюджетні еротичні трилери минулого, так й на кращі горори в історії кіно. За сюжетом, Максін Мінкс (Мія Гот) — зірка фільмів для дорослих і починаюча акторка великого кіно, нарешті близька до успіху в Голлівуді. Проте, загадковий вбивця на прізвисько “Нічний ловець” переслідує молодих акторок по всьому Лос-Анджелесу та залишає кривавий слід, чим загрожує викрити зловісне минуле Максін. Хто ж її переслідує і як далеко вона готова піти, щоб назавжди поховати свої таємниці та врятувати кар’єру?

Оммаж на класичні Голлівудські хіти від “Основного інстинкту” до “Крику” не повинні дивувати, бо “МаХХХін” є третьою частиною вже культової трилогії “ХХХ” з особистого “всесвіту Тая Уеста”. Франшиза горор-трилерів від Уеста за участю його “музи” — молодої зірки Мії Гот розпочалася з суперхіта “X” (також відомого, як “Ікс”), в якому розповідається про групу “кінематографістів”, що намагалися зняти фільм для дорослих на віддаленій фермі та результат вийшов куди більш кривавим, ніж очікувалось.

МаХХХін: провокаційний трилер про ціну успіху у Голлівуді — в кінотеатрах України з 4 липня-Фото 2

Приквел стрічки “Х” — “Перл” розповідає про історію походження хазяйки цієї ферми — від її бажання стати зіркою кіно до перетворення на жорстоку вбивцю. Обидва фільми вийшли на великі екрани у 2022-му році, і ось за два роки Уест та Гот повертаються з новим фільмом — трилер-горором “MaXXXін”, дія якого переноситься з ферми до яскравого Голлівуду, повному сподівань, грошей, гламуру та по-справжньому вбивчого бажання стати зіркою.

У всій трилогії “ХХХ” головні ролі грає британо-бразильська акторка та визнана “королева крику” Мія Гот, яка крім ролей у фільмах Уеста, широко відома глядачам за ролями в таких успішних проєктах, як “Німфоманка”, “Ліки від щастя”, “Суспірія”, “Еверест”, “Безкрайній басейн” та “Емма”. Для “МаХХХін” Тай Уест зібрав справжнє сузір’я голлівудських зірок навколо “своєї музи”. У фільмі зіграли —  володарка премії “Золотий Глобус” Елізабет Дебікі (“Вартові галактики”, “Тенет”, “Корона”), Лілі Коллінз, яка прославилася в шоу “Емілі в Парижі” та зіграла в таких стрічках, як “Манк”, “Толкін” та “Невидима сторона”. А також — Мішель Монаган (“Місія нездійсненна”, “Поцілунок навиліт”), Кевін Бейкон (“Ілюзія безпеки”, “Чорна меса”, “Люди Ікс: Перший клас”), Боббі Каннавале (“Білявка”, “Ірландець”, “Я, Тоня”), Джанкарло Еспозіто (“Пуститися берега”, “Хлопаки”, “Краще телефонуйте Солу”), Мозес Самні (“Ідол”) та співачка Холзі (“Народження зірки”).

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР ПРОДОВЖЕННЯ «ДЖОКЕРА» З ХОАКІНОМ ФЕНІКСОМ ТА ЛЕДІ ГАГОЮ

Статті на тему