UA
RU

Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт офіційно розлучені

Редагувати переклад
Знаменитості нарешті дійшли загального рішення.

Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт офіційно розлучені-Фото 1

У серпні цього року Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт підтвердили своє розлучення після шести місяців шлюбу. З того часу в пресі з'являлися нові і нові подробиці їхнього розриву. Наприклад, кілька тижнів тому стало відомо, що екс-дружини ще не дійшли загального рішення в шлюборозлучному процесі. 

Читайте також: Ед Ширан уперше зняв у кліпі свою дружину

Але тепер, як повідомляє Е!, Майлі та Ліам офіційно розлучені через чотири місяці після їхнього розриву. Своє розлучення колишнє подружжя вирішило приурочити до своєї дати весілля, тому розлучилося того дня, коли скріпило себе узами шлюбу минулого року. Як розповідають інсайдери, процес розлучення тривав легко і без скандалів. 

Тим більше, що шлюбний договір, складений до весілля, дуже полегшив цей процес. Крім того, як виявилося, навіть під час спільного життя, пара не вела спільного бюджету та їхні доходи залишалися роздільними. 

Їх обох полегшення у цьому, що вони можуть легально перейти друг від друга і повністю залишити це позаду. Це було не складне розлучення через їхній шлюбний контракт, і все це оброблялося адвокатами, 

— розповідає джерело, близьке до Хемсворта. 

Єдиним «каменем спотикання» в їхньому розділі майна стали тварини, яких, до речі, у екс-пари цілих дев'ять. Зрештою, колишні кохані домовилися, що вихованці залишаться жити з Майлі. 

Статті на тему