UA
RU

Майлі Сайрус розповіла, чому їй більше подобаються дівчата

Редагувати переклад
"Якщо йдеться не про античні скульптури, то я не зацікавлена", - додала співачка. 
Майлі Сайрус розповіла, чому їй більше подобаються дівчата.

З часом Майлі Сайрус знаходить у собі дедалі більше прихованих ресурсів, які дозволяють їй говорити про сексуальність чесно та відверто. В ефірі крайнього епізоду подкасту Подзвони її татові 28-річна співачка розповіла про свої уподобання, коли мова заходить про чоловічі та жіночі тіла.  

“Дівчата набагато сексуальніші. Ми це знаємо. Думаю, що всі погодяться, що чоловічі геніталії класно виглядають лише на скульптурах античних часів. Інакше я не зацікавлена. Мені подобаються зображення на творах мистецтва та скульптури. Мені подобається форма. Але всі знають, що жінки набагато привабливіші”. 

Виконавиця популярних хітів також розповіла, чому вона віддає перевагу одностатевим стосункам. 

Майлі Сайрус розповіла, чому їй більше подобаються дівчата.

“Моя нова роль подобається мені набагато більше, тому що не буде суперечок щодо того, хто платитиме та іншого. Наприклад, якщо я вирішу зустрічатися з дівчиною, то вона легко може бути такою ж успішною, як я йди навіть крутіше. Це ж класно. Я відчувала, що цей образ мені ближче, тому що навіть іноді у стосунках із чоловіком я була домінуючою стороною”. 

Після розлучення з колишнім чоловіком Ліамом Хемсвортом зірка шоу “Ханна Монтана” відкрито давала інтерв'ю про свій досвід побачень та вивчення сексуальності. У грудні дівчина поділилася подробицями розлучення з актором, розлучення з яким було завершено у січні 2020 року. 

Читай також: Ексклюзив: Нова зйомка від fashion-директора Marie Claire Пітера Кардони

Сайрус зізналася, що вона все ще любить Ліама дуже сильно, і ймовірно завжди буде, але в їхніх стосунках було надто багато драми та боротьби, від яких співачка вважала за краще піти. 

Майлі Сайрус розповіла, чому їй більше подобаються дівчата.

«Я не знаю, чи думали ми колись про те, що дійсно збираємося одружитися», — сказала вона, розмірковуючи про те, як втрата будинку в Малібу два роки тому внаслідок лісової пожежі вплинула на їхні стосунки: «Я — енергійна людина і не хочу сидіти дома. Яку мету ми мали в цих відносинах? Я просто чіплялася через те, що залишилося від цього будинку, від нього і мене”. 

Сайрус також розповіла про побачення, а також про самоізоляцію в умовах пандемії коронавірусу, що триває, і про пошук соціально дистанційованих способів спілкування з іншими людьми. Влітку вона розлучилася з Коди Сімпсон після 10 місяців побачень. 

Читай також: Спецпроект «Сила у рівності»

“Цей час був дуже цікавим і кидав виклик щодо побачень або просто зустрічей з іншими людьми. Я багато займалася сексом по FaceTime  - Це найбезпечніший секс. Я точно не ставитимуся безвідповідально до того, що може спричинити наслідки. Я люблю людей і люблю ту, ким є. У мене були стосунки і з чоловіками, і з жінками, але зараз я відчуваю потребу в чоловічій енергії. Хоча, чесно кажучи, мені абсолютно байдуже”.  

Статті на тему