UA
RU

Майлі Сайрус знову присвятила татуювання розлуці з Ліамом Хемсвортом

Редагувати переклад
Здається, розлучення після шлюбу, тривалістю шість місяців, не дає спокою співачці. 
 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від winterstone (@winterstone)

Колекція татуювань Майлі Сайрус стрімко зростає. 27-річна американська співачка витатуювала на своїй руці слово freedom (свобода), написане каліграфічним почерком. Творцем татуювання став зірковий майстер, який працює під псевдонімом Winter Stonе, з яким знаменитість співпрацює вже не вперше. Він і поділився першим фото нової тату Майлі. 

Читайте також: Хейлі Бібер розвіяла чутки про ворожнечу із Селеною Гомес

Користувачі Мережі вважають, що це татуювання присвячене їх розлученню з 29-річним австралійським актором Ліамом Хемсвортом. Щоправда, після їхнього розриву, Сайрус не довго відчувала ту саму «свободу». Спочатку співачка зустрічалася з популярним блогером Кейтлін Картер, а зараз, здається, щаслива у стосунках із австралійським музикантом Коді Сімпсоном. 

Варто зазначити, що під час стосунків та шлюбу з Ліамом, Майлі не присвятила йому жодного татуювання. Натомість після розлучення співачка присвячує йому вже другу. Нагадаємо, що перше тату, пов'язане з їхнім розставанням, Сайрус витатуювала ще у серпні цього року. Тоді знаменитість увічнила на своїй руці рядок із рядок із пісні «The Thing» гурту The Pixies «головою я завжди боялася, але серцем відчувала свободу».

Статті на тему