UA
RU

Майлі Сайрус вперше розповіла, як пережила розлучення з Ліамом Хемсвортом 

Редагувати переклад
Виконавиця пояснила, чому вона не надто довго плакала після розриву стосунків із актором у 2019 році. 

Майлі Сайрус вперше розповіла, як пережила розлучення з Ліамом Хемсвортом - Фото 1

Майлі Сайрус справді схожа на таран, і вона не збирається плакати з приводу помилок чи гір минулого. Миле дівчисько з "Ханни Монтани" зникло, а з маленької дитини виросла справжня бунтарка - смілива, жорстка і зухвала жінка. Нещодавно виконавиця хіта  «Malibu» розповіла про те, як вона справляється з “травмою”, заподіяною їй після розлучення з актором Ліамом Хемсвортом у грудні 2019 року. 

У понеділок, 2 листопада, Сайрус дала інтерв'ю в ефірі скандинавського ток-шоу. Скавлан, і розповіла про свою секретну зброю, яка допомогла їй вижити після розриву стосунків. 

“Я пережила чимало травм та втрат за минулі кілька років. У моєму будинку в Малібу була пожежа, і разом з тим я втратила свою улюблену бабусю, з якою була дуже близька. Можете також додати до списку розлучення, - почала Майлі. 

“У якомусь сенсі я не проводила дні у смутках і сльозах, і не тому, що я занадто холодна або намагаюся уникати надто сильних почуттів. Просто я розуміла, що мої страждання нічого не змінять. Я намагалася активно жити, контролюючи те, що можу контролювати. При іншому відношенні я почувала себе як у клітці”. 

Саме недолік сліз допоміг Майлі Сайрум рухатися далі. Співачка та телезірка зазначила, що жінок, які не страждають, прийняти називати холодними та байдужими. Продовжувати жити у разі вважається незаконним і неправильним. 

Майлі Сайрус вперше розповіла, як пережила розлучення з Ліамом Хемсвортом - Фото 2

Її почуття все ще мають звичку різко змінюватися, і вона припустила, що всі її колишні, у тому числі Ліам Хемсворт, І Коди Сімпсон вважають, що вона стала менш емоційною.  

Читай також: Активна феміністка: Дуа Ліпа стала на захист прав жінок та ЛГБТ-спільноти 

Майлі Сайрус щиро вірить у те, що якщо зачиняються одні двері, то обов'язково повинні відчинятися відразу дві. 27-річна зірка пояснила, що вона “видужала” завдяки спілкуванню з людьми та подорожам. 

“Коли втрачаєш одну людину, то у твоєму житті одразу з'являється інша”. 

Також співачка підтвердила свою віру в те, що обіцянки вічності зазвичай ведуть лише до розчарування. 

Нагадуємо, що офіційно Хемсворт і Сайрус розлучилися в серпні 2019 року. менше, ніж через рік після їхнього довгоочікуваного весілля. 

Майлі Сайрус вперше розповіла, як пережила розлучення з Ліамом Хемсвортом - Фото 3

“Вони обидва вирішили, що для них краще зосередитися на собі та кар'єрах. Вони все ще продовжують бути дбайливими батьками для всіх їхніх численних тварин”, - зазначив інсайдер у коментарях для видання E! Новини. 

Зірка “Голодних ігор” з тих Коді Сімпсоном, доки зрозуміла, що вони можуть побудувати нормальні відносини. 

"Дві половинки не можуть скласти єдине ціле", - сказала на той час сакраментальну фразу Майлі Сайрус. 

Статті на тему