UA
RU

Маколей Калкін уперше став батьком 

Редагувати переклад
У зірки "Один дома" та колишньої актриси Дісней Бренди Сонг народився син. 

Маколей Калкін вперше став батьком - Фото 1

Маколей Калкін точно більше не один удома, навіть якщо враховувати той факт, що має дівчину — екс-зірку Дісней Канал бренда Сонг. 

Представник актора підтвердив, що у закоханих нещодавно народилася перша дитина. Парі вдавалося тримати свої стосунки та вагітність дівчини в таємниці досі. Хлопчик у зіркової пари з'явився 5 квітня, народившись у одній із лікарень Лос-Анджелеса. На честь загиблої в автокатастрофі 2008 року сестри Маколей вирішив назвати сина Дакота Сонг Калкін. 

У прес-релізі від пари було заявлено, що і батьки, і їхня дитина почуваються добре — вони здорові та щасливі. У заяві нові батьки пояснили, що вони перебувають у неймовірно піднесеному настрої. 

Перші відомості про те, що між двома акторами, які розпочали свій шлях у кінематографі ще у дитячому віці, спалахнула пристрасть, з'явилися у 2017 році. Проте молодим людям вдавалося тримати свої стосунки таємно. Втім, кілька разів за минулі роки вони з'являлися у соцмережах одне в одного. 

Читай також: Зірка саги про Гаррі Поттера чекає дитину 

Маколей Калкін вперше став батьком - Фото 2

В 2018 Калкін згадав, що йому хотілося б побудувати сім'ю разом з Сонг. 

“Ці стосунки – те, що треба, тому, мабуть, скоро я зроблю їй дитину. Я маю на увазі те, що ми безперечно практикуємося”, — пояснив актор в ефірі запису подкасту повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Джо Роган досвід. 

Через два роки акторка численних серіалів перестала приховувати свою прихильність до актора, нарешті, висловивши свої почуття в солодкому посвяті на честь 40-го дня народження Маколея Калкіна. 

«Я можу сидіти тут і нескінченно писати про те, якою приголомшливою, доброю, люблячою, відданою, щирою, чесною, забавною і чудовою людиною ти є. І як я вдячна за те, що можу поділити це життя з тобою. По-перше, хочу сказати, що я писала це цілу вічність, а по-друге, нагадаю, що ти, напевно, цього навіть не побачиш, тому що не користуєшся Інстаграмом. Мій єдиноріг, про існування якого я навіть не підозрювала. Я — найщасливіша людина на планеті, бо мене ти любиш”. 

 

Статті на тему