UA
  RU

  Маколей Калкін: "Я хочу зробити пару діток"

  Редагувати переклад
  Зірка фільму "Один удома" дав відверте інтерв'ю.
  Маколей Калкін: "Я хочу зробити пару діток" - Фото 1

  Маколей Калкін. Фото: Getty Images

  Під час інтерв'ю на американському ток-шоу ведучого Джо Рогана Калкін зненацька поділився деякими деталями своєї біографії. Маколей розповів про те, що міг бути власником мільйонного статку.


  Йдеться про пропозицію зіграти у популярному серіалі «Теорія великого вибуху», яку Маколей отримував кілька разів та кілька разів відмовлявся брати участь:

  Вони запропонували мені зіграти, але я сказав «ні». Мені не сподобалася сама пропозиція: «Два ботана-астрофізика та гарна дівчина, яка живе поряд. Що ж!". Саме так і виглядала їхня пропозиція, тому я відповів «Спасибі, але ні». А потім вони ще раз запропонували мені те саме, і знову довелося відповісти: «Ні, ні, я задоволений, але ні». Вони повернулися після цього ще раз, і навіть мій менеджер почав викручувати мені руки. Погодься я, сьогодні у мене могли бути на рахунку сотні мільйонів доларів. Але в той же час, я б, мабуть, бився головою об стіл від безвиході».


  Читайте також: МИЛА КУНІС РОЗПОВІЛА ПРО СКЛАДНІ ВІДНОСИНИ З МАКОЛЕЄМ КАЛКІНОМ

  Також актор розповів про свої стосунки з акторкою Брендою Сонг та їх плани завести дітей:

  Я хочу зробити кілька діток. Ця дівчина (Бренда) що треба, так що, мабуть, я зароблю пару діток їй. Я маю на увазі, що ми вже почали практикуватись. Наші діти точно будуть красивими, Бренда азіатка, так що в мене будуть маленькі азіатські діти, це чарівно, наче маленькі Шони Леннони бігатимуть моїм домом», — пожартував 37-річний актор.


  Нагадаємо, із Брендою Сонг Калкін зустрічається з липня 2017 року. Вони познайомилися на зйомках "Changeland".   Статті на тему