UA
RU

Марго Роббі дражнить фанатів новою інформацією про свій фільм про Барбі 

Редагувати переклад
"Це не зовсім те, що ви могли собі нафантазувати", - розповіла актриса. 
Марго Роббі дражнить фанатів новою інформацією про свій фільм про Барбі - Фото 1

Марго Роббі нагадує, чого слід очікувати від майбутнього фільму про Барбі, який зірка екранів спродюсувала разом зі своїм чоловіком Томом Акерлі. 

У 2019 році актриса оголосила, що збирається знятися у фільмі про культову модну ляльку. Нещодавно в інтерв'ю Згідно з доповіддю Голлівуд Репортер номінантка на «Оскар» пояснила, чому вона вирішила приміряти на себе цю роль і чим майбутня комедія має здивувати людей. 

"Нам подобаються речі, які здаються трохи іншими", - сказала 30-річна Роббі про свою продюсерську компанію LuckyChap, якою вона керує разом із 30-річним чоловіком Томом Акерлі та їх давнім приятелем 35-річним Джозі МакНамарою. Посилаючись на назву, у людей відразу виникає ідея: «О, Марго грає Барбі, я знаю, що це таке», але наша мета сказати: «Що б ви не думали, ми дамо вам щось зовсім інше — те, про чим ви навіть не підозрювали, що бажаєте побачити». 

Роббі окреслила загалом, чого вона сподівається досягти за допомогою проекту, який може похвалитися такими зірковими сценаристами як Грета Гервіг і Ноа Баумбах 

Читай також: Співачка Нalsey вибачилася за “рекламу” розладів харчової поведінки 

Марго Роббі дражнить фанатів новою інформацією про свій фільм про Барбі - Фото 2

«Чи у нас виявити повагу до фанів ляльки, але разом з тим і здивувати людей? Тому що, якщо ми зможемо зробити все це і спровокувати вдумливий діалог, тоді ми дійсно зніматимемо щосили», — сказала Роббі.  

Пізніше в інтерв'ю Макнамара описав фільм як свого роду наш Еверест.  

"Як сказала Марго, ви думаєте, що знаєте, що це за фільм з Марго в ролі Барбі, але Грета і Ной зруйнували всі стереотипи, і нам не терпиться почати знімати цей фільм", - додав продюсер.  

"Все, що ми можемо сказати, це те, що ви собі уявляєте, виглядатиме зовсім інакше", - піддражнила Роббі.  

У липні 2019 року австралійська актриса поговорила із виданням ЛЮДИ про свою нову роль Барбі.  

"Я думаю, що це чудова можливість додати трохи позитиву в наш світ, і шанс стати роллю, що надихає, для дітей молодшого віку", - зізналася вона PEOPLE. 

 

Статті на тему