UA
RU

Марія Мельник у «Ранку з Україною» розкриє секрети зірок

Редагувати переклад
Програма «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:29 на каналі «Україна», запускає нову рубрику. 

Марія Мельник у «Ранку з Україною» розкриє секрети зірок-Фото 1

Студією «Смачного ексклюзиву» з Марією Мельник стане кухня, де найпопулярніші люди України під час приготування улюблених страв поділяться фактами життя, що інтригують.

«Нова рубрика поєднує у собі дві речі, які я дуже люблю: спілкуватися з цікавими людьми та смачно поїсти, – сміючись, коментує ведуча програми «Ранок з Україною» Марія Мельник. – До мене в гості завітають зірки та поділяться особливими для себе рецептами та своїми одкровеннями! У процесі приготування шедеврів кулінарії, інакше я назвати їхні страви не можу, вони відкриють свої нові сторони. У такій домашній атмосфері ми поспілкуємося і про професійне, і про особисте. Згадаймо найяскравіші, найвеселіші, а іноді трагічні моменти свого життя. Це буде захоплююче, а головне – по-справжньому!

Крім того, телеведуча запевняє, що конкурувати з кулінарним ентузіастом Григорієм Германом вона не планує. Навіть більше дівчина вчиться готувати за рецептами свого колеги, стежить за його діяльністю та бере уроки кулінарії.

«З Гришком я в жодному разі не конкурую! Я ж не кулінар! Мало того, на кухні я проводжу мінімум часу, готуючи щось елементарне: борщ, суп, кашу, картопля. Тому на моєму тлі кожен гість – шеф», – з усмішкою відзначила Марія.

Марія Мельник у «Ранку з Україною» розкриє секрети зірок-Фото 2

«Смачний ексклюзив» із Марією Мельник стартує вже з червня. Першими гостями стануть: Григорій Герман та Ірина Фролова, Олег Панюта, Віталій Шкільний, Андрій Дебрін, Олена Вінницька та Олександр Педан.

Статті на тему