Edit page title MARUV від "А" до "Я"
Edit meta description Українська Мадонна, жінка-епатаж, найяскравіша учасниця "Танців із зірками" і, звичайно ж, людина, яка змусила всю країну танцювати

Close edit interface
UA
RU

MARUV від "А" до "Я"

Редагувати переклад
Українська Мадонна, жінка-епатаж, найяскравіша учасниця "Танців із зірками" та, звичайно ж, людина, яка змусила всю країну танцювати під "Drunk Groove". Сьогодні ми говоримо з нею – MARUV. 

 

 

Адреналін 

 

 

Якоюсь мірою так, я вважаю себе екстемалом, хоча чим старшим ми стаємо, тим менше хочемо екстриму. Але я часто змушую себе виходити із зони комфорту, щоб не старіти.

 

 

Boosin

(Михайло Бусін)

 

 

Мишко — це мій дуже добрий друг, колега, товариш. Разом з ним ми написали мої круті треки на даний момент. У моєму житті він відіграв дуже велику роль, ми досі дуже добре дружимо, і я йому за це вдячна.

 

 

Вегетаріанство 

 

 

Два з половиною роки тому прийшло усвідомлення, що м'ясо, риба та молоко – це не моє.

 

 

MARUV від "А" до "Я"-Фото 1

 

 

Группа

(MARUV розпочинала свою кар'єру у складі кавер-групи The Pringlez)

 

 

Ті часи асоціюються у мене з інститутом, студентським життям.

 

 

Довірі

 

 

Мені не складно довіряти людям, я так само легко роблю це як і раніше. У мене дуже добре розвинена інтуїція, тому мене дуже рідко підводять люди.

 

 

Едіння

 

 

Зазвичай я відчуваю єднання з шанувальниками та командою на сцені, під час концерту.

 

 

MARUV від "А" до "Я"-Фото 2

 

 

Жжовта преса

 

 

Найбезглуздіші чутки, які я про себе читала, - про вагітність і все в цьому роді. Мій улюблений заголовок «MARUV обабилася» (це я зробила фотографію в купальнику та шльопанцях, а за підсумком вийшли такі заголовки).

 

 

Здесь і зараз

 

 

Так, іноді я встигаю жити за цим принципом. Але треба змушувати себе робити це набагато частіше.

 

 

Имідж

 

 

Час іде, ми міняємось, змінюється творчість і все довкола. Мої костюми різноманітні, це не завжди латекс. Зараз я почуваюсь комфортно, а що буде далі – покаже час.

 

 

Кєв

 

 

Я люблю Київ за те, що тут гарно та багато творчих людей. Душів я відпочиваю у чудових київських парках, танцювальному залі та різноманітних затишних кавах.

 

 

Лвічне життя

 

 

Чоловік Олександр це моя друга половинка, яку я дуже сильно люблю. Він для мене найбільша підтримка, опора та захист.

 

 

MARUV від "А" до "Я"-Фото 3

 

 

Мейк

 

 

Я легко сприймаю себе домашньою і подобаюсь собі ненафарбованою.

 

 

Нет

 

 

Говорити "ні" дуже важко. Це потрібно вміти робити, оскільки саме «ні» означає ваші межі та допомагає їх утримувати.

 

 

Оптимізм

 

 

Я найоптимістичніший оптиміст, який тільки може бути.

 

 

Пєвиця, петеса, продюсер

 

 

Мені подобається розбиратися у кожному нюансі своєї роботи. Я кайфую від процесу створення, розуміння, як працює механізм, мені хочеться вкладати у свою творчість свій візуал, свої думки, а не чужі. Тому я часто беру участь у всьому, а не відпускаю на самоплив. 

 

 

Рісування

 

 

У дитинстві мені дуже подобається малювати. Малювання — це такий самий вираз емоцій, як співи чи танці.

 

 

MARUV від "А" до "Я"-Фото 4

 

 

Слава

 

 

Найбільше дратує впізнаваність на вулиці. Ти не можеш спокійно посидіти, покататися на самокаті чи погуляти.

 

 

«Танці із зірками»

 

 

Я мала уявлення про проект. Мені легко даються різні стилі, але для того, щоб брати повноцінну участь у цьому проекті, потрібно звільняти свій графік, випадати з творчого життя та присвячувати два місяці ретельним тренуванням та репетиціям.  

 

 

Україна

 

 

Україна для мене – це три міста: Павлоград, Харків, Київ.

 

 

Фігура

 

 

У мене добрі стосунки зі своїм тілом. Звичайно, є місця, які я хотіла б підправити, але іноді я дозволяю собі смачненько поїсти, тому і приймаю своє тіло таким, яке воно є. Це абсолютно нормально. Зрештою, якби всі були худі, було б не цікаво. Зате я м'яка (Сміється).

 

 

Харизму

 

 

Вважаю, що харизма — питання віку. Це наш цінний досвід, що ми пережили. Хоча я вірю, що харизма може бути як набутою, так і вродженою. 

 

 

MARUV від "А" до "Я"-Фото 5

 

 

Цльова аудиторія

 

 

Мій ідеальний слухач — веселий та впевнений у собі. Саме таким я його уявляю.  

 

 

Члюдина

 

 

Яка я людина? З позитивного — те, що я оптиміст, цілеспрямована та добра. З негативних рис… можу зазначити, що місцями буваю впертою чи впертою (це з якого боку подивитися), а ще я непунктуальна. 

 

 

Shlakoblochina 

 

 

Моїм шанувальникам цікаво, що відбувається у моєму житті, моє закулісся. Ось так і прийшла ідея волога (Shlakoblochina – прим. ред.) – показувати моє життя не лише на сцені. У моєму колективі дуже весело і я хотіла показати людям своє альтер-его. 

 

 

Эмпатія

 

 

Так, у мене добре розвинена емпатія, але питання в тому, чи хочу я перейматися болем інших людей та яких саме людей? Все-таки у пріоритеті близькі, сім'я, друзі, команда.

 

 

YUNA

(MARUV стала тріумфатором YUNA 2019)

 

 

Класно, мені було дуже приємно. Я дуже рівно ставлюся до премій. Для мене найкраща премія – це повна зала на сольному концерті.

 

 

Явання

 

 

Мене влаштовує такий стан справ (в українському шоу-бізнесі прим. ред.). Я не дуже хочу знати, як може бути по-іншому. Мені подобається, як я зараз живу і що зі мною відбувається.

Статті на тему