UA
RU

Меган Маркл звинуватила таблоїди у тому, що вони зруйнували її стосунки з батьком

Редагувати переклад
Меган вважає, що у всьому винні британські видання.

Меган Маркл звинуватила таблоїди в тому, що вони зруйнували її стосунки з батьком.

Адвокати екс-герцогині Сассексської запевняють, що у неї з батьком Томасом Марклом «були дуже близькі стосунки протягом усього її дитинства, і зв'язок був міцним доти, доки три роки тому його не почали переслідувати нав'язливі британські ЗМІ».

Маркл подає до суду на Daily Mail за публікацію листа, яку вона надіслала батькові. 

Ми вважаємо, що видання Daily Mail не використовує судовий процес для свого захисту, а зациклено на спробах завдати ще більшої шкоди за допомогою генерації гучних заголовків. Вони зацікавлені в тому, щоб затягувати цей процес і використовувати особисті дані Меган Маркл, що не стосуються справи.

- сказав джерело The Guardian.

Читайте також: МЕГАН МАРКЛ І ПРИНЦ ГАРРІ ОБГОВОРЮВАЛИ MEGXIT ДО ВЕСІЛЛЯ

На суді також випливло грошове питання. Адвокати Меган стверджують, що вона надавала своєму батькові «істотну» фінансову підтримку в період з 2014 до 2018 року за рахунок коштів, які вона отримала від серіалу «Форс-мажори». Незадовго до весілля з принцом Гаррі вони з батьком посварилися і припинилася грошова допомога. 

Нагадаємо, Томас Маркл потай від дочки співпрацював із британським папарацці, щоб зробити серію знімків його підготовки до весілля. Це розлютило Меган і Гаррі, але не зупинило підприємливого чоловіка. Томас поділився з Daily Mail листом, який вона написала йому про свій біль. Потім зробив ще кілька спроб монетизувати славу доньки, наприклад, знявся в документальному фільмі «Томас Маркл: Моя історія», де ділився дитячими фотографіями герцогині та визнавав, що йому платили за інтерв'ю, бо Меган, Гаррі та члени королівської родини йому «зобов'язані». . 

Статті на тему