UA
RU

Меган Маркл планує помиритися зі своїм батьком після того, як він переніс інсульт.

Редагувати переклад

Меган нарешті вирішили налагодити стосунки зі своїм батьком.

У сім'ї герцогині Сассекської завжди відбуваються події, які набувають масштабної розголосу. Так, стало відомо, що Меган вирішила, що час відновити спілкування з Томасом Марклом.

Меган Маркл планує помиритися зі своїм батьком після того, як він переніс інсульт-Фото 1

BOGNOR REGIS, UNITED KINGDOM — OCTOBER 03: (ЕМБАРГІЙДЕННЯ ПО ПАРКУПЛЯЦІЇ В UK NEWSPAPERS UNTIL 24 HOURS AFTER CREATE DATE AND TIME) Мегхан, Субота, 3, 2018, 19 Duke and Duchess Married on May 2018th XNUMX в Windsor and були завоювали The Duke & Duchess of Sussex by The Queen. (Photo by Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Як стало відомо, на минулій неділі чоловік переніс інсульт, після якого його швидко відправили до лікарні до Сант-Дієго, в Каліфорнії. Трагедія сталася напередодні платинового ювілею Єлизавети ІІ, саме в цей час чоловік збирався у подорож до Великої Британії. Томас перебував у лікарні п'ять днів і після госпіталізації Меган спробувала налагодити спілкування з батьком. Про це повідомило видання Daily Mail.

Читайте також: Як королівська сім'я підтримує Україну під час війни з росією

Вона поговорила з батьком після того, як його виписали з лікарні, але подробиці їхньої бесіди не розголошуються. Також західні ЗМІ припустили, що Меган Маркл захоче ще раз побачитися зі своїм батьком після того, як повернутись з Великобританії у червні. До речі, Меган і Томас не побачили один одного з 2018 року, між ними були конфлікти та недомовленості, а раптова хвороба можливо зблизити та помирити їх.

Статті на тему