UA
RU

Меган Маркл розповіла про виховання своїх дітей

Редагувати переклад

Про те, якими Меган бачить своїх дітей у майбутньому розповіла у підкасті.

Меган Маркл поділилася своїми думками про те, що зараз вирішила переосмислити виховання своїх двох малолітніх дітей.

Меган Маркл розповіла про виховання своїх дітей-Фото 1

На підкасті “Архетипи” Мелоді Хобсон, колишня актриса порушила важливу тему – як виховати дітей самодостатніми. Вона розповіла, що зараз переосмислює техніку виховання 3-річного Арчі та однорічної Лілібет.

Ведуча подкаста поділилася своєю історією з дитинства, коли вона сама знайшла зб ортодонта і сама оплатила його послуги і все це відбувалося, коли Мелоді була в шостому класі.

Меган Маркл почала міркувати про те, що справді важливо виховувати дітей самодостатніми та прищеплювати їм почуття відповідальності.

Що чудово в цій історії з ортодонтом - це те, що ви отримали досвід і нові знання про те, що вам дійсно потрібно і вигадали спосіб, як це отримати. Тут працює критичне мислення,

- Підсумувала Маркл.

Читайте також: Ребел Вілсон вперше стала мамою

Вона також провела паралель з тим, що якщо не виховувати в дівчатках цю самодостатність, то в зрілому віці жінка не дослухатиметься своїх бажань через страх негативної реакції суспільства.

У міру того, як ви стаєте старшим і перетворюєтеся на жінку, важливим є саме розуміння того, що ви хочете, запитувати себе про те, що потрібно вам. Іноді це може бути складно в сучасному суспільстві, але ці знання повинні закладатися з дитинства,

- Упевнена Меган Маркл.

Дивлячись на життєвий шлях Меган, можна точно сказати, що вона знає собі ціну і точно розуміє свої бажання та потреби.

 

Статті на тему