UA
RU

Мерая Кері повторила легендарні ретро-образи у новій фотосесії

Редагувати переклад

В Україні Мерая Кері точно не асоціюється із Різдвом, проте для США саме вона є символом свята. Поки скрізь не почне звучати її пісня “All I Want for Christmas Is You” офіційно зимовий сезон не розпочинається.

Проте для нас співачка є символом 2010-х, тож остання фотосесія Мераї Кері для W Magazine здивувала ностальгічним настроєм. Авторка мемуарів «Значення Мераї Кері», яка відмовляється називати свій справжній вік, наголошуючи, що їй завжди 12, давала інтерв'ю та позувала як справжня діва.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація W Magazine (@wmag)

Орієнтуючись на успішне минуле, Мерая Кері на обкладинці W Magazine позує у простій білій майці та розстебнутих джинсах. Виконавиця пісні “Heartbreaker” поділилася знімками у своєму Твіттері, і фани співачки одразу ж закохалися у ностальгічну атмосферу знімання. Зображення стовідсотково нагадують Мераю Кері епохи “Rainbow”.
 
Фанати співачки не тільки оцінили передбачуваний, проте іконічний стиль фотосесії, проте й зауважили, як молодо виглядає жінка. Один із прихильників навіть назвав Кері Бенджаміном Баттоном, порівнюючи зірку із головним героєм оповідання Фіцджеральда.
 
Мама 11-річних близнюків Мароккана та Монро віддала шану своїй власній ері альбому “Daydream” у піжамному комплекті від Ralph Lauren. Сет складається із шовкової сорочки та простих штанів. І фанати співачки одразу ж помітили ретро-натяк. Прихильники Мераї Кері навіть опублікували архівні знімки жінки, щоб підтвердити схожість між фотосесіями.

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація W Magazine (@wmag)

"Ти подумала, що ми не помітимо", - написав ще один фанат.
Іншу шану минулому можна було помітити на зображенні, на якому Мерая Кері позує в спідниці від Miu Miu, блідо-жовтому жакеті із хутром та білій простій майці. Особливо враженими від фотосесії залишилися підписники співачки в Інстаграмі. Вони відмітили ретро-настрій знімання, просякнуте атмосферою 2013 року.

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація W Magazine (@wmag)

 
Королева Різдва підтвердила думку про те, що її краса не має терміну придатності, навмисно обравши легендарні образи. У четвер виконавиця стильно відкрила святковий сезон, виступаючи на параді до Дня подяки від Macу у яскраво-червоній тюлевій сукні та тіарі. Хоча діти Мераї Кері «вкрали» шоу, а її виступ отримав неоднозначні відгуки.
 
Можливо, Кері й було відмовлено в спробі отримати титул «Королеви Різдва», але, на думку її відданих шанувальників, вона точно цього заслуговує.

Статті на тему