
Мері-Кейт Олсен вийшла заміж за Олів’є Саркозі
Після трьох років стосунків Мері-Кейт Олсен та Олів’є Саркозі одружилися.
Закрита церемонія, яку запросили лише родичів та близьких друзів, відбулася в особняку пари на Манхеттені. За повідомленнями західної преси, весілля почалося з коктейлю в саду, плавно перетекло у святкову вечерю і закінчилося церемонією одруження.
За прикладом Дженніфер Еністон та Джастіна Теру, Олсен та Саркозі попросили гостей вимкнути телефони, тому навряд чи ми зможемо побачити знімки з весілля або хоча б поглянути на сукню нареченої. Останнє, зважаючи на все, було неймовірно красивим і дорогим. Адже на Мері-Кейт банкір не звик заощаджувати. Згадаймо хоча б, яке кільце подарував Саркозі своїй обраниці в день їх заручин: ювелірний виріб від Cartier з діамантом у чотири карати, оточений ореолом із сапфірів, коштував Олів’є $81 тисячі.
До речі, брат колишнього президента Франції Олів’є Саркозі вже був одружений. Від шлюбу з акторкою Шарлоттою Бернар у нього підростає двоє дітей – син Жюльєн та дочка Марго.
Більше від
- «Бріджертони» — 4: про кого новий сезон, хто зіграє головні ролі, перший трейлер та дата релізу
- «Танці з зірками. Рух до життя»: Руся Данілкіна, Наталка Денисенко, Павло Текучев та інші учасники про інтенсивну підготовку, внутрішні трансформації та благодійну мету
- «Щедрик» у Вестмінстерському абатстві: український хор заспівав у різдвяному зверненні короля Чарльза III
- Особистий букліст: 5 книжок, які радить Даша Астаф’єва
- 6 нових різдвяних фільмів Netflix, які варто подивитися на свята