UA
  RU

  Міла Йовович зізналася, що зробила аборт

  Редагувати переклад
  Акторка наважилася зізнатися, що пішла на такий серйозний крок.

  43-річна Міла Йовович виступила проти закону, який забороняє жінкам робити аборти у штаті Джорджія, США. Вона опублікувала особисте визнання на своїй сторінці в Instagram, де повідомила, що також змушена була припинити свою вагітність.


  Міла Йовович зізналася, що зробила аборт-фото 1

  @millajovovich

  Згідно з новим законопроектом, місцева влада хоче заборонити хірургічне втручання після шостого тижня вагітності, і це викликало обурення і протест не лише у простих американок, а й знаменитостей у всьому світі. Міла Йовович розповіла, що вона зробила аборт два роки тому, тоді акторка була на четвертому місяці, але через передчасні пологи, які у неї почалися під час зйомок у Східній Європі, довелося припинити вагітність.

  Я сама пройшла через екстрений аборт два роки тому. У мене почалися передчасні пологи, і я сказала, що маю перебувати у свідомості протягом усієї процедури. Я була самотня і безпорадна. Я впала одну із найважчих депресій у своєму житті. Я взяла перерву в кар'єрі та ізолювала себе від суспільства на кілька місяців, щоб залишатися сильним для двох моїх дітей. Я почала займатися садом, почала ходити до спортзалу, харчуватися здоровою їжею, щоб не приймати антидепресанти,


  - зізналася актриса.

  Читайте також: РОЗ МАКГОУЕН РОЗПОВІЛА ПРО СВОЄ ЛЕГЕНДАРНЕ «ГОЛОМ» СУКНЯ: «ЦЕ БУВ ЗАКЛИК ДО ДІЇ»

  Йовович також розповіла, що періодично її мучать нічні кошмари через це та аборт залишив сильний відбиток на її психологічному здоров'ї. Актриса переконана, що необхідно боротися за право на те, щоб отримувати все для безпеки власного здоров'я.


  Зірку «П'ятого елемента» потримали не лише передплатники, а й супермодель 90-х Хелена Крістенсен. Вона написала, що тільки жінка має право розпоряджатися, що їй робити з власним тілом.

  Статті на тему