UA
RU

Міша Бартон розповіла про сексуальний аб'юз під час зйомок у серіалі "Самотні серця" 

Редагувати переклад
Дівчина відчувала, що має швидше втратити цноту, щоб грати героїню, яка вже живе статевим життям. 

Так само, як роль Міші Бартон у серіалі "Самотні серця" піднесла її на вершину телеп'єдесталу, так вона і позбавила її невинності перш, ніж актриса була до цього готова. 

В есе для британського Harper's Bazaar, опублікованому в п'ятницю, Бартон розповіла про особистий вплив, який деякі з її ролей вплинули на неї за ці роки.  

Посилаючись на свій час, коли вона грала Марісу Купер у серіалі виробництва Fox, актриса сказала, що вона «грала впевненого в собі персонажа, який був зухвалим і розкутим», коли вона була «ще незаймана», що зрештою змусило її «відчувати себе шахрайкою», оскільки вона була сексуально активна, як її персонаж. 

«Діти в шоу були типовими багатими, привілейованими американськими підлітками, які пили, вживали наркотики та, звичайно ж, займалися сексом. Я знала, що важливо позбутися цієї речі — моєї цноти — яка нависла наді мною, як Дамоклов меч», — згадує 35-річна Бартон про роль, яку вона почала грати у 17 років. 

«Я почала по-справжньому турбуватися, що не зможу зіграти цього персонажа, якщо не поспішаю і трохи не подорослішаю. Чи відчував я колись необхідність зайнятися сексом з кимось? Що ж, після того, як мене переслідували чоловіки років тридцяти, я зрештою зробила це», - продовжила актриса.  

«Я почуваюся трохи винною, бо дозволила цьому статися. Я відчувала величезний тиск, але не лише з боку чоловіків, а й із боку суспільства загалом». 

Миша Бартон розповіла про сексуальний аб'юз під час зйомок у серіалі "Самотні серця" -Фото 1

UNITED STATES — OCTOBER 28: Benjamin McKenzie, Mischa Baron і Adam Brody, зірки в ТВ-шоу "The OC," є на LQ для відкриття їх upcoming YM magazine cover. (Photo by Richard Corkery/NY Daily News Archive via Getty Images)

Бартон також подумала про свій досвід роботи з контентом для дорослих змалку. Вона розпочала з обговорення своєї дебютної ролі у фільмі «Лугові собачки», в якій досліджується тема розтління малолітніх.  

Читай також: Повернення в лоно природи: Нова fashion-зйомка за мотивами первозданності світу

"У той час як знімальна група робила все можливе, щоб я не зіткнулася з реальністю того, що означає історія, коли я почала представляти фільм, стало ясно, що це дуже зрілий контент", - написала актриса. «Два роки по тому я знявся в «Цуценях» з Бертом Рейнольдсом. Головні ролі у фільмах про дорослішання завжди безпосередньо пов'язані з сексом і сексуальністю, і це був яскравий приклад. Саме для «Цуценят» я вперше поцілувався на екрані та в реальному житті перед усією командою». 

Миша Бартон розповіла про сексуальний аб'юз під час зйомок у серіалі "Самотні серця" -Фото 2

Зірка серіалу «Самотні серця» додала, що під час однієї зі сцен у «Цуценях» у її героїні мала розпочатися менструація, коли в реальному житті Мишко подібного ще не відчувала.  

Фільм був популярним в Азії, і я стала там дивним секс-символом. Мені було 13 років».  

Відверте есе Бартон з'явилося після того, як вона заявила, що вона зазнала «знущання» з боку «деяких чоловіків на знімальному майданчику» «Самотніх сердець» до її відходу з проекту. 

«На знімальному майданчику були люди, які були дуже злими зі мною. Це було не ідеальне середовище для молодої, чутливої ​​дівчини, якій доводилося переживати ранню славу”.

Статті на тему