UA
RU

Мішель Обама вручила Бейонсе гуманітарну нагороду на BET Awards

Редагувати переклад
Внесок Бейонсе відзначили під час 20-ї церемонії BET Awards.

Мішель Обама вручила Бейонсе гуманітарну нагороду на BET Awards-Фото 1

Колишня перша леді США Мішель Обама вручила гуманітарну нагороду співачці та активістці Бейонсе зі словами: «Я тут, щоб поговорити про Королева, і ви знаєте, про кого я». 

З того часу, як вона була маленькою дівчинкою з Х'юстона, Бейонсе Картер-Ноулз освітлювала сцени і дарувала світові свій талант із щедрістю духу та любов'ю до своєї спільноти. Ви можете бачити це у всьому, що вона робить. Від її музики, яка дає голос радості та болю темношкірих людей, до її активізму для Black Lives. І неважливо, які великі сцени вона підкорить, я знаю, що моя дівчинка не буде задоволена доти, доки не поділиться всім теплом, яке вона має, з наступним поколінням,

- Такі слова промовила Мішель. 

Мішель Обама вручила Бейонсе гуманітарну нагороду на BET Awards-Фото 2

@beyonce

Нагадаємо, Бейонсе провела велику роботу з ком'юніті, який постраждав від пандемії. Вона ініціювала освітні заходи та допомогла з житлом усім нужденним. 

Читайте також: БЕЙОНСЕ ПОЖЕРТВУВАЛА $6 МІЛЬЙОНІВ НА ПСИХОЛОГІЧНЕ ПІДТРИМКУ, ЩО ПОСТРАДАЛИ ВІД ПАНДЕМІЇ

Співачка присвятила нагороду «всім братам і сестрам, які мене надихають, борючись за зміни». 

Ваші голоси будуть почуті і ви доведете своїм предкам, що їхня боротьба не була марною. Я закликаю вас діяти, працювати над змінами у питаннях расизму та нерівності,

- сказала Бейонсе у відеозверненні. 

Нагадаємо, Вайнона Райдер звинуватила Мела Гібсона в антисемітських та гомофобних висловлюваннях. Що відповів на це представник актора?

Статті на тему