UA
  RU

  Міс Конгеніальність: найкращі цитати Сандри Баллок

  Сандра Баллок


  Жива, справжня, зі своєю неповторною манерою грати — саме такою ми бачимо Сандру Баллок, яка не сходить з екранів уже багато років. Останній проект за її участю — «8 подруг Оушена» хоч і зібрав невтішні відгуки кінокритиків, але дуже сподобався всім глядачам, особливо тим, хто є шанувальником оригінальної трилогії про «друзів Оушена».

  Сандра Баллок


  Сандра Баллок відома глядачеві за численними комедійними ролями, серед яких — обидві частини «Міс Конгеніальність», які й принесли їй світову славу та популярність, фільми «Пропозиція» та «Копи у спідницях».

  Сандра Баллок

  І хоча для більшості глядачів Сандра — комедійна актриса, нагороди та номінації вона отримує здебільшого за серйозні, глибокі ролі. На її рахунку — премія «Оскар» за кращу жіночу роль у фільмі «Невидима сторона», премія «Сатурн» за фільм «Гравітація», ролі в таких фільмах, як «Будинок біля озера», «Жахливо голосно і дуже близько».


  Сандра Баллок

  Читайте також: САНДРА БАЛОК РОЗПОВІЛА ПРО ДІТЕЙ І СЕКСУАЛЬНІ ДОМОГИ

  «Улюбленка Америки» — саме так негласно називають Сандру Баллок за всі численні різнопланові ролі, за які вона так сильно полюбилася глядачеві. Ми теж любимо Сандру і на честь її Дня народження пропонуємо згадати чесні висловлювання актриси про себе, своє особисте життя та успіх.  Сандра Баллок

  Я зрозуміла, що неможливо досягти досконалості. А щоби просто підтримувати свою популярність, потрібно дуже багато працювати.


  Мені здається дивним, що ненормальною вважається та жінка, яка жодного разу не одружилася, а не та, яка зробила це вісім разів. Я щиро поважаю інститут шлюбу, але не збираюся виходити заміж лише для того, щоб комусь здатися нормальною жінкою.

  Сандра Баллок

  Завжди вибирайте людей, які чимось кращі за вас. Оточуйте себе сильними особистостями, хто здатний кинути вам виклик, хто розумніший за вас. Будьте по життю студентом, навчайтеся.


  Сандра Баллок

  Читайте також: САНДРА БАЛОК ПОЯСНИЛА, ЧОМУ НЕ ЗНІМАЄТЬСЯ У СЕКС-СЦЕНАХ

  Чоловіки, виходить, можуть зніматися в комедіях, а доля дівчат — романтична біліберда?! Не дочекаєтесь! Щоправда, знайти сценарій гарної комедії, та ще й із чудовою головною жіночою роллю — найскладніше у світі! І це мене дуже пригнічує.

  Сандра Баллок

  Фокус у тому, що я оптиміст, який знає: все зазвичай йде не так, як він припускає. Моє власне життя найкраще тому підтвердження. І знаєте, вже багато років я намагаюся не намагатися контролювати те, що мені не підвладне. Я лише вибираю, якщо є з чого.

  Сандра Баллок

  Поспіх у житті — найкращий спосіб отруїти його. Людина відчуває, що треба поспішати: знайти правильного партнера, народити дитину, облаштувати будинок. Але це тиск, постійно тиск. А для мене ще й свого роду боягузтво — спроба сховатись від реальності за стіною стабільності.

  Сандра Баллок

  Так, я щаслива! У моєму житті є все, що я мріяла. У мене інша проблема — коли я домагаюся чогось, чого прагну, то тут же питаю себе: «А що далі?»

  Сандра Баллок

  Джерела фото:

  https://www.instagram.com/sandrabullockco/

  Статті на тему