UA
  RU

  Модель Savage x Fenty втратила роботу через посади в Instagram

  Редагувати переклад
  20-річна Карісса Пінкстон опинилася в центрі скандалу. 
  Модель Savage x Fenty втратила роботу через посади у Instagram-Фото 1

  @twistpinkston

  Карісса Пінкстон, модель, що встигла попрацювати з такими брендами як Savage x Fenty, Marc Jacobs і Nike, була близька до успіху, але її кар'єра зруйнувалася лише за кілька хвилин. А все через нетактовні висловлювання у соціальних мережах.

  Сталося все це через пост Instagram, у якому модель негативно висловилася про трансгендерів. За її словами, «бути трансгендером — не означає бути жінкою. Це просто бути трансгендером. Після Карісса залишила ще кілька невтішних коментарів на цю тему.

  Читайте також: ТРАНСМІСІЯ: СІМ ВІДОМИХ ТРАНСГЕНДЕРІВ

  Через дискримінаційні висловлювання модельне агентство «Elite Models» розірвало з нею контракт. До речі, співпраця з такими брендами як Marc Jacobs, а також Coach входила до його умов. Тому Карісса втратила не лише репутацію, а й велику суму грошей. У пості в Instagram модель підтвердила розрив з агентством та зізналася, що це далося їй дуже важко.

  Модель Savage x Fenty втратила роботу через посади у Instagram-Фото 2

  @twistpinkston

  Щоб хоч якось зупинити потік негативу, модель вирішила зізнатися, що вона сама є трансгендером. Цей хід зіграв лише проти неї. Подруга Пінкстон, модель Аліса Вілсон, спростувала цю інформацію:

  Я бачила дитячі фотографії Карісси, я бачила її повністю оголеною, я була з нею досить довго, щоб добре її дізнатися,

  - пише у своєму посту Аліса.

  Читайте також: ОДЯГАТИСЯ ЯК МОДЕЛЬ: 5 НЕВІДВІДНИХ ЛАЙФХАКІВ

  У результаті Карісса Пінкстон вирішила сказати всю правду: вона зізналася, що не знала, як вийти з ситуації, тому і збрехала. Також дівчина додала, що збирається рухатися далі і довести, що вона більша за скандальну модель.

  Автор: Єлизавета Бабець

  Статті на тему