UA
  RU

  Модель “Victoria's Secret” Ельза Хоск позує оголеною зі своєю 7-місячною дитиною

  Редагувати переклад
   Після розкішних образів з Met Gala 2021 настав час подивитися на щось просте, природне та прекрасне. 
  
  Модель “Victoria's Secret” Ельза Хоск позує оголеною зі своєю 7-місячною дитиною.

  Ельза Хоск проводить якісно час разом зі своїм малюком у Нью-Йорку. 

  У вівторок 32-річна модель поділилася декількома фотографіями, на яких вона зображена разом зі своєю 7-місячною донькою Туулікою Джоан у спальні з видом на скайлайн Нью-Йорка. 

  На одному знімку була зображена оголена Хоск, що сидить перед вікном, а на руках модель тримала свою малу. На інших фото дует матері та дочки відпочиває на ліжку, насолоджуючись пустим байдикуванням. 

  Хоск, яка народила дочку від свого бойфренда Тома Делі, написала наступне послання в інстаграм: "Дозволь мені розповісти тобі про місто, де я закохалася у твого батька". 

  Нагадуємо, що колишня супермодель і ангел білизняного гіганта Victoria's Secret Ельза Хоск народила Тууліккі 11 лютого. Тоді новоспечена мати розповіла фанатам про своє щастя за допомогою селфі, на якому вона була зображена разом із новонародженою дівчинкою та своїм хлопцем. 

  Модель “Victoria's Secret” Ельза Хоск позує оголеною зі своєю 7-місячною дитиною.

  Elsa Hosk Poses Nude with 7-Month-Old Daughter Tuulikki
  https://www.instagram.com/p/CTzxbX1pWZw/

  Читай також: Натхненні восени: 10 ідей, як прикрасити свій будинок

  «Коли я познайомилася з тобою, цей день став найщасливішим у моєму житті. Я пишаюсь моментом, коли дала тобі життя”, — підписала юна мама фото, а потім пояснила походження нестандартного імені малюка. 

  «Я назвала дочку на честь двох найсильніших жінок: моєї мами та бабусі мого хлопця. Ти увійшла у цей світ як супержінка, тримаючи в обличчя готові кулачки. Ми будемо вічно любити тебе, мала Туулі. 

  З того часу Ельза Хоск дозволяла підглядати фанатам за тим, як протікає її нове життя разом із донькою, за допомогою соцмереж. 

  Модель “Victoria's Secret” Ельза Хоск позує оголеною зі своєю 7-місячною дитиною.

  Elsa Hosk Poses Nude with 7-Month-Old Daughter Tuulikki
  https://www.instagram.com/p/CTzxbX1pWZw/

  У березні мама-супермодель задокументувала свій «перший день на знімальному майданчику» фотосесії, зробивши кілька знімків, на яких вона годує Туулікі грудьми в машині під час перерви протягом її робочого дня.  

  "Мама на знімальному майданчику", - написала вона в одному з відеороликів Instagram Story.  

  Цього дня матері в травні Хоск поділилася солодкою датою поваги своїй дівчинці, розмістивши її фото поряд із фотографіями пари, що лежить на в'язаній ковдрі.  

  "Бути твоєю мамою - це найбільша радість у моєму житті", - написала щаслива Хоск. «Лише зараз я цілком розумію, що моя мама зробила для мене. Абсолютно безкорислива любов і здатність завжди ставити мене вище за власні потреби — ось, що таке любов мами». 

   

  Статті на тему