UA
RU

Молоде покоління Голлівуду постановки для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х 

Редагувати переклад
Нова блондинка в законі, чарівні незаймана-самовбивці та темношкіра Сатін. 

Зірки поколінь Y та Z веселяться так, ніби за вікном 1999 рік. 

Деякі з найгарячіших зірок Голлівуду згадали класичні фільми, які з'явилися на рубежі тисячоліть, у тому числі «Блондинку в законі», «Матрицю» і «Сімейку Тененбаум», зображаючи з себе персонажів з фільмів у новому випуску. Vanity Fair. 
 
У ретроспективній фотосесії актриса Кеке Палмер з'являється в ролі веселої, люблячої стильно одягатися дівчата з Гарвардської юридичної школи з дизайнерською сумочкою в руках. Звичайно, це — Ель Вудс, яку зіграла Різ Уізерспун у популярній комедії 2001 року «Блондинка в законі». 

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 1

Відповідно до ролика, який показує, як проходила складна та багатокомпонентна фотозйомка, 27-річна зірка «Радісного шуму» одягає світлу перуку та рожеву спідницю, які повністю відповідають стилістиці гардеробу улюбленої “блондинки в законі”. Актор Чарльз Мелтон, відомий своєю роллю в телесеріалі Netflix «Рівердейл», перетворився на персонажа Кіану Рівза, Нео з науково-популярного трилера 1999 року «Матриця».  

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 2

Читай також: Людська Природа: Бренд LAB BY TERNOVSKAYA представивши колекцію Sapiens сезону осінь-зима 2022

Що якщо я покажу вам палець, і ви передзвоните мені», - вимовляє красень на відео, дублюючи відому фразу з оригінального фільму. 

Актриса «Геркулеса» та популярна модель Барбара Палвін та її хлопець — Ділан Спроус, який досі є зіркою серіалу «Життя Закаі Коді», грають Марго та Річі Тененбаум із фантастичної комедії-драми Уеса Андерсона 2001 року «Сімейка Тенен . 

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 3

“Багато кінокритиків та сайтів, присвячених фільмам, вважають 1999 рік – найкращим роком в історії кінематографа. Сьогоднішні зірки сцени та екрану тоді були лише дітьми. Але вони знають класику завдяки своїм батькам, а також цікавості самих артистів. І це якщо не брати до уваги численні рекомендації стрімінгових сервісів”, - коментує нестандартне рішення головний редактор глянцю Vanity Fair Річард Лоусон. Вересневий номер видання присвячений найважливішим культурним подіям, що відбулися два десятиліття тому. 

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 4

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 5

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 6

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 7

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 8

Молоде покоління Голлівуду позує для глянцю як герої улюблених фільмів 2000-х Фото 9

У зйомці також взяли участь Еддісон Рей, зігравши Бетті з фільму "Малхоланд Драйв". Сідні Суїні, Меделін Петш, Олівія Холт і Кейлі Спені зіграли незаймана-самовбивця з однойменного фільму, а Кінг Принцеса стала Гедвігою з фільму "Хедвіг і злощасний дюйм". У свою чергу Патрік Шварцнегер перетворився на Патріка Бейтмана з "Американського психопата". 

 

Статті на тему