Як пройшли масштабні концерти арт-терапії MONATIK в Києві: Дует з Наталею Могилевською та будинок з історією посеред сцени

Редагувати переклад
Два дні підряд MONATIK зібрав киян та гостей міста, бо підготував неймовірно концептуальний концерт “ART Оборона”. Під час зустрічі зі своїми шанувальниками артист вражав емоційним, проникливим виконанням як нових композицій, написаних під час повномасштабного вторгнення, так і легендарними хітами, які “відремонтував” у своєму проєкті “Repaired”. Повні зали, сльози щастя та вдячність за красу, яку розробила команда артиста, надихнувшись його творчістю.

Монатік

Режисерками концертної програми виступили TRI.Direction. Артист зізнався, що вже давно захоплюється баченням та роботами дівчат, з якими вдавалося поспівпрацювати на різних телевізійних проєктах. Тому така співпраця йому була цікава, але коли режисерки запропонували головну ідею програми — пазл зійшовся. Понад три місяці підготовки, складні 3D моделі, три дні монтажу сцени та задум вдалося втілити.

Як розповідають TRI.Direction, ми опиняємось в одному з дворів будь-якого міста України. І на прикладі одного з будинків розповідаємо історію кожного українця до якого у двері «постукала біда», але він не лишив надії і має єдину мрію — Мрію про перемогу. 

В цьому концерті ми опиняємось у минулому,  коли у кожному вікні будинку було світло, всі займались своїми справами та будували плани; у теперішньому, де ми боремось за свою незалежність на всіх фронтах і впевнені, що перемога дуже близько; та у майбутньому, де ми відбудовуємо нашу країну всі разом. Саме тому сценічний простір реалізовано не тільки у вигляді будинку, а присутні також фундаменти майбутніх будинків, Діма та музиканти знаходяться ніби на будівництві нашого мирного майбутнього. Майбутнього в якому всі повернуться до своїх домівок, сім’ї возз’єднуються, з вікон зазвучать пісні, гучні компанії друзів будуть гуляти нічними вулицями улюблених міст….

“MONATIK повертає культуру шоу в Україну”, “Отримала не 2 години концерту, а арт-терапію для свого ментального здоров’я”, “Вперше за два роки заплакала від щастя”  — саме такими коментарями наповнені соціальні мережі після двох днів концертів MONATIK в київському Палаці мистецтв “Україна”. 

Монатік арт-оборона

Сюрпризом для всіх стала поява в один з днів спеціальної гості — Наталії Могилевської. Артист разом з поп-дівою заспівав “Відірватися від землі”, а потім, вже за своєю власною традицією, став до свого запрошеного артиста на її сольну пісню “Позивний” на бек-вокал. Зал сприйняв цей сюрприз із захопленням і співав з артистами улюблені пісні в унісон. 

Варто зазначити, що перед концертом разом із ведучими радіостанції медіа-партнерами Наше радіо Андрієм Чорноволом і Лєрою Товстолєс було проведено благодійні аукціони. На них розігралася вишиванка “Etnodim”, в які полюбляє вбиратися Володимир Зеленський з дружиною, прапор з підписом MONATIK, а також картина “Кохання космічних масштабів” із колекції “The Views”, яку артист створив ексклюзивно перед концертами.

Головними запрошеними гостями концертів арт-терапії MONATIK в Києві стали військові, що перебувають на ротації, сім’я артиста — діти та дружина та шанувальники, що з нетерпінням чекали на концерт улюбленого виконавця. Збір коштів з цих двох благодійних концертів відбувався для сімей з деокупованих та прифронтових територій, що будуть передані до Фонду “Твоя опора”. Також артист створив спеціальну фотозону “Галерея донатів”, де розмістилися “Охматдит”, “Птахи Мадяра”, “Ти як”, “Фонд Маша”, “Tabletochki”, “Твоя опора”, “United 24”. Тут можна було знайти qr-код, якому саме ти хочеш задонатити.

Монатік концерт

Монатік співак

Монатік нова пісня

Читайте також: KALUSH ORCHESTRA ЗАПРОШУЮТЬ КИЯН ДОЄДНАТИСЯ ДО ЕКОЗАХОДУ З ВИСАДЖУВАННЯ ДЕКОРАТИВНОГО ВИНОГРАДУ 

Статті на тему