UA
RU

MONATIK та Лайма Вайкуле випустили кліп-мюзикл

Редагувати переклад
Оммаж до творчості Лайми Вайкуле від MONATIK: культові та відомі образи поп-діви дев'яностих по-новому розкриваються у танцювальному відео. 

MONATIK та Лайма Вайкуле випустили кліп-мюзикл-Фото 1

У вересні на музичній платформі Spotify з'явився унікальний плейлист «Освіжи музику з Tic Tac». Музичний проект об'єднав артистів різних жанрів, щоб по-новому глянути на 7 хітів, під які колись усі танцювали! Головний трек – це дует MONATIK та Лайми Вайкуле. Ікони стилю двох поколінь створили унікальний мешап, об'єднавши власні треки «Я вийшла на Пікаділлі» та «УВЛІУВТ».

У музично-танцювальному перформансі взяли участь артистки MONATIK Corporation – Lida Lee та NINO. Їм удалося відтворити музичні стилі образів Лайми Вайкуле, які стали легендарними.  

Танцювальна естетика, що стала фірмовою для відеоробіт MONATIK, є основою сюжету. Артисти ефектно перетворюються на найяскравіші образи Лайми Вайкуле, перед якою не може встояти і сам MONATIK, витончено фліртуючи з героїнями. 

Посилання до легендарних образів можна знайти буквально в кожній сцені. Серед найвідоміших - знаменитий строгий костюм у стилі Чарлі Чапліна для пісні «Чарлі», а також вбрання та танцювальні рухи з оригінальних відео «На вулиці Пікаділлі». 

Читайте також: СПІВАЧКА SLEZA ВИПУСТИЛА ВІДВЕРТУ ПІСНЮ «САЛЬВАДОР»

MONATIK та Лайма Вайкуле випустили кліп-мюзикл-Фото 2

MONATIK:

Так чудово, що ця ідея втілилася у життя. Звичайно, ми хотіли зробити спільне відео, але час пандемії не дозволяє нам зустрітися на одному майданчику. Тому, невимушено, виникла ідея зробити оммаж до творчості приголомшливої ​​Лайми Вайкуле. Її веселі мухомори… її танго… її рухи… все це ми разом із найталановитішою командою людей (Таню Муїньо, Денис Стульников, Микита Кузьменко) вирішили інтегрувати у відео! Я, як і мільйони людей, з дитинства надихався роботами та талантом Лайми, вмінням дарувати вітамін D глядачеві. Коли до мене звернулися з пропозицією «освіжити» пісню (а це було через кілька місяців, після виступу на «Рандеву» у Лайми Вайкуле та нашого з нею особистого, такого приємного знайомства), у мене відразу в голові виникла думка зробити мешап двох пісень і саме з видатною Лаймою! І так виникла ідея, назва якої «УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі». Дві пісні зазвучали як одна – і це було дуже круто! Я так радий, що Лайма погодилася і ця ідея їй сподобалася, і сьогодні ми можемо почути та побачити «УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі» у Spotify та Youtube!

MONATIK та Лайма Вайкуле випустили кліп-мюзикл-Фото 3

Лайма Вайкуле:

Коли Діма запропонував мені зробити такий спільний трек, я була щаслива і одразу погодилася. Експериментувати завжди приємно і мені дуже сподобалася його фонограма. Відразу ж зателефонувала йому і сказала, що я в захваті, а він мені наговорив стільки компліментів… Дімі можна дзвонити часто, бо ти отримаєш лише позитивні емоції!

У роботі над кліпом музиканти так і не змогли зустрітися особисто через обмеження на перельоти, проте наприкінці кліпу на глядачів чекатиме сюрприз, який відповість на головне питання — чи вдалося легендарній співачці таки взяти участь у зйомках.

Режисером кліпу виступила Таню Муіньо, відома співпрацею над кліпами MONATIK, а також роботи з такими західними зірками як Кеті Перрі та ROSALÍA.

Статті на тему