UA
RU

Monatik про новий альбом і головний концерт року

Редагувати переклад

Сьогодні, 17 травня, Monatik видає свій новий альбом «LOVE IT ритм», а вже 1 червня він збере всіх своїх шанувальників на головному стадіоні України, «Олімпійському». Співак розповів Олені Заєць про те, що найбільше цікавило його думки останнім часом.

Monatik про новий альбом і головний концерт року-Фото 1

Про перфекціонізм

Я до всього у своєму житті ставлюся дуже відповідально і вважаю: якщо ти вибрав собі шлях артиста, то будь добрий, роби все на «супермаксимум». Люблю, коли люди морочаться над кожною деталлю: музикою, її звучанням, зведенням, відеороботами. Ставлення має бути, як до оскароносного фільму, не інакше. Для мене немає виправдання роботі в «повноги», і навіть коли ми не мали бюджетів, ми все одно завжди намагалися придумати різного роду фішки, які б запам'яталися людям.

Про режисера кліпів Таню Муіньо

Я дуже довго шукав режисера, який мене розумів. Не боявся зробити нестандартну картинку, обов'язково мав свій почерк, повністю віддавався б знімальному процесу і працював із командою суперпрофесіоналів. З цими людьми добре і надійно, навіть якщо зйомки проходять на поїзді, що рухається, кораблі, що пливе, в морі, на літаку, на даху ... Мене захоплюють задуми Таню, то, як вона не боїться ризикувати, випереджає час і дуже тонко відчуває стиль. Коли я відправляю їй нову пісню, з нетерпінням чекаю від неї повідомлення! Адже музика – насамперед, довкола неї все будується. Потім із ще більшим хвилюванням йду на зустріч, де Таню розповість, як вона побачила пісню. Зйомок відео я чекаю, як дня народження у дитинстві – на майданчику стільки адреналіну, емоцій, що втому помічаєш лише наступної доби. А коли настає перший монтаж – це свято душі! Потім, звичайно, виникає переживання – чи сподобається людям, чи вони зрозуміють. У день офіційної прем'єри ніби дитину до школи ведеш – щоразу як до першого класу. Дуже здорові емоції!

Про новий альбом

Це мій третій альбом і він буде дуже чесним. У ньому я розповім усе, що зі мною відбувалося з моменту мого переїзду до столиці. Звикання до її ритму. Мої перші моменти щастя та розчарувань, злети та падіння, віра у свої сили, знайомство з тотальною несправедливістю та найбільшим щастям. Я впевнений, такі емоції та ситуації переживав кожен, тому мені хотілося, щоб музика увійшла до такту зі спогадами чи сьогоднішніми переживаннями слухачів. Стала саундтреком їхнього життя, як і мого.

Про обкладинку альбому

Над її створенням працює відомий американський ілюстратор та 3D-скульптор Aлекс Соліс, який співпрацює з Disney, Marvel, Pepsi, Mc Donald's. Він також танцюрист брейк-дансу – наше бачення та смаки дуже схожі. 

Monatik про новий альбом і головний концерт року-Фото 2

 

Про підготовку до концерту на «Олімпійському»

Перші зустрічі відбулися ще минулого року, і з того моменту величезна кількість людей працює над тим, щоб усе відбулося. Наразі ми не лише завершуємо третій альбом, а й записуємо музичне оформлення до концерту. Важливо, щоб глядачі з різними фінансовими можливостями могли відвідати концерт та отримати максимальне задоволення.

Про недавнє яскраве враження

Дуже радий, що гастрольний графік останнім часом дарує можливість ознайомитись із новими місцями. На початку березня ми з командою виступали у Скандинавії – Швеції та Данії. Я вперше побував у цих країнах – таких розмірених, які дарують стан внутрішнього спокою та умиротворення, на мою думку, надмірного. До мого темпераменту все-таки ближче за країни емоційніші, в яких здається, що так багато всього ще не встиг, не побачив – це США, Британія, Франція, Італія, Іспанія. Але Скандинавія мені дуже сподобалася ставленням до своїх громадян та тим, як вони бережуть довкілля. Є чому повчитися.

Про хештег, під яким живе

Зараз цілком і повністю живу з думкою, що кожен із нас у тому чи іншому сенсі #ритмолів, кожен #loveitритм і всі ми #madewithloveandrhythm!

Новий альбом MONATIK - LOVE IT ритм можна послухати тут!

Фото: Андрій Максимов

Статті на тему