UA
RU

MONATIK звернувся до росіян у своїй новій пісні “Мовчунам”

Редагувати переклад

Свою нову авторську пісню він заспівав зі сцени у Польщі.

Дивлячись на все те, що відбувається в нашій країні, розумієш, що достукатися до окупантів неможливо, але українські артисти не полишають надії.

MONATIK звернувся до росіян у своїй новій пісні "Молчунам"-Фото 1

Instagram/@monatik_official

MONATIK представивши новий сингл “Молчунам”, адресований мешканцям російської федерації. У ньому виконавець закликає росіян перестати слухати телевізор, вимкнути його, а увімкнути свою голову. Співак виступив із новим треком на благодійному концерті “Доброго вечора, ми з України!” у Польщі.

Як сказав сам артист під час благодійного концерту, пісня “Молчунам” має дійти до адресата, до людей, які не говорять про війну чи називають її “спеціальною операцією”.

Страшна година, коли є люди, які називають війну “спеціальною операцією”. Коли все ще є люди, які мають мільйонну аудиторію, але роблять вигляд, що війни не існує чи жодним чином не стосується їх. Пісня “Молчунам” саме про тих, хто не звертає уваги на те, що зараз відбувається,

- Говорити співак.

Читайте також: Біллі Айліш записала відеозвернення до українців: «Ми хочемо висловити солідарність»

Також на своїй сторінці в Інстаграм MONATIK написав, що його новий сингл почали активно блокувати у соціальній мережі, вказуючи причину як “сцени насильства та неприйнятний контент”. Співак заявив, що таким чином росія хоче, щоби ми мовчали, але цього не буде – ми продовжуємо кричати.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Також на концерті у Польщі виступали Jerry Heil, Alina Pash, Сергій Бабкін та українські стендап-коміки. Всього з концерту зібрали приблизно 1 мільйон гривень, який передадуть у благодійний фонд Маші Єфросініної.

Статті на тему