UA
  RU

  Моніка Беллуччі про старіння, рух #MeeToo та Венсана Касселе

  Редагувати переклад
  Акторка відповіла на кілька запитань для нового номера британського видання.
  
  Моніка Беллуччі про старіння, рух #MeeToo та Венсана Касселе-Фото 1

  Instagram/@theststyle

   

  Моніка Беллуччі, як і раніше, радує своїх шанувальників не лише акторською майстерністю, а й гарними фотосесіями для різних світових видань. Нещодавно 57-річна знаменитість з'явилася на обкладинці британського тижневика The Sunday Times, а також дала коротке інтерв'ю. У ньому актриса обговорювала свого колишнього чоловіка Венсана Касселя, рух за рівноправність жінок та своє старіння.


  З Венсаном Касселям Моніка розійшлася ще у 2013 році, але до цього дня про їхню пару згадують, як про найкрасивішу і найпекучу. Безперечно, пристрасть у їхніх стосунках була. Але зараз актор одружений з Тіною Кунакі, яка молодша за нього на 30 років, а Моніка вважає за краще не говорити про своє особисте життя. Але ось про колишнього чоловіка Беллуччі, все ж таки, згадала і зізналася, що вони підтримують дружні стосунки, оскільки у них є спільні діти 17-річна Діва та 11-річна Леоні.

  Ми вже давно розлучилися, але ми обоє стали батьками, а батьківство це на все життя. Тому добре, коли є стосунки заради дітей, якщо це можливо, як у нас,


  — каже Моніка.

  На запитання журналіста про нинішні стосунки з іншими чоловіками, актриса відповіла досить різко: “Не віриться, що ви питаєте, але, мені здається, у мене через вік вже є право не відповідати на такі питання.”

  Моніка Беллуччі про старіння, рух #MeeToo та Венсана Касселе-Фото 2

  Instagram/@theststyle

  І хоч Беллуччі ухилився від питання про особисте життя, поміркувати на глибокі теми вона погодилася із задоволенням. Так, актриса розповіла про те, що для неї пристрасть та любов загалом. Які вона смисли вкладає у ці поняття.


  Енергія полягає в любові та пристрасті. Але пристрасть може бути чим завгодно. Це любов до роботи, сім'ї, усього, що оточує тебе. Пристрасть - це стан душі, те, як ти ставишся до речей. Для мене чуття, інтуїція стоять на першому місці. Коли я читаю сценарій, він повинен зачепити мене. Те саме і з дружбою, і з відносинами, з усім. Ця енергія - це щось, що неможливо описати,

  - Ділитися актриса своїми думками.

  Не прогаяли й тему старіння, яка, схоже, зовсім не чіпає Моніку. Знаменитість розповіла, що сприймає прихід старості як данина і що не треба тікати від цього, треба пишатися тим, що прожив довге життя.  Життя складається із різних моментів, етапів. Коли ти молода, ти маєш цю природну красу юності, чарівність цього біологічного моменту. Але життя йде далі, фізично ти старієш, і з цим нічого не можна вдіяти. Із цим треба змиритися. Але в той же час ми щасливі, тому що якщо ми старіємо, значить, у нас було довге життя. Коли тіло здає, душа підноситься.

  Також селебріті зізналася, що ніколи не ставилася фанатично до бьюті-процедур і виснажливих тренувань. Вона не зреклася улюбленої пасти і келиха вина, адже вважає, що вона “завжди була жінкою з формами”.


  Моніка Беллуччі про старіння, рух #MeeToo та Венсана Касселе-Фото 3

  @monicabellucciofficiel

  Читайте також: Ріанна прокоментувала чутки про свою вагітність 

  Обговорити встигли голлівудський рух #MeeToo. Актриса підтримує його філософію, але вважає, що кожен проект має мати свої межі. Так, наприклад, у #MeeToo може викликати загальне обурення та злість:

  Я не вірю в існування війни між чоловіком та жінкою. Я вважаю, що потрібно шукати точки дотику для загального блага. Я не хочу вчити своїх дочок ненависті. Я хочу, щоб можна було домовитися про все і все вміти обговорювати разом,


  - Підсумувала модель.

  Дивлячись на нові кадри Моніки Беллуччі, можна з упевненістю сказати, що час практично не залишив на ній слід і вона залишається такою ж красивою та життєвою, як і 20 років тому.

  Статті на тему