UA
RU

Моя прекрасна тітка: Джіджі Хадід опублікувала фото сестри Белли зі своєю донькою 

Редагувати переклад
Здається, обидві дівчата відмінно знаходять спільну мову. 

Белла Хадід насолоджується часом, який вона може присвятити своїй племінниці. 

У понеділок 24-річна супермодель Джіджі Хадід, яка стала все рідше і рідше з'являтися на подіумах і на обкладинках журналів, запостила чорно-біле фото, на якому зняла милий момент спілкування своєї сестри Белли та її 10-місячної доньки Кхай. 

Фото, яке з'явилося в слайдшоу на сторінці Джіджі, було зняте в момент, коли Белла грайливо підкидає у повітря дівчинку, стоячи біля вікна на тлі Нью-Йорка.  

Мама однієї дитини, яка з'явилася у неї від бойфренда Зейна Маліка, також додала фото себе, яка обіймає доньку. На фото зображено дует, що лежить на покривалі, а обличчя обох приховані. 

Пост з'явився через три тижні після того, як Джіджі публічно попросила репортерів та папарацці, як і в принципі звичайних оглядачів, дати спокій її доньці, в тому числі й розмивати обличчя Кхай на фото, знятих ними. 

«Наше маля підростає, і ми розуміємо, що ми не можемо захистити її від усього, від чого нам хотілося б. Від чого нам вдавалося її відгороджувати, коли вона була молодша. Вона любить бачити світ. І хоча їй подобається гуляти на нашій фермі, вона також любить пізнавати й інші місця – справжнє благословення”, – написала Джіджі у довгому пості у сторіз інстаграм. 

Моя прекрасна тітка: Джіджі Хадід опублікувала фото сестри Белли зі своєю донькою -Фото 1

Gigi і Bella Hadid Khai
https://www.instagram.com/p/CRzNH1nnm7e/
Credit: Gigi Hadid/Instagram

За словами моделі, Кхай більше не хоче їздити в колясці з вуаллю, постійно піднімаючи її, щоб побачити сонце, як вона це робила вдома. Тому в ті рідкісні візити її та Маліка до Нью-Йорка їм стає все складніше контролювати приватність малюка. 

Читай також: Діти в порядку: На знімальному майданчику “Сексу у великому місті” з'явилися син Міранди, що подорослішали, та дочки Шарлотти 

«Вона не розуміє, чому в місті ми закриваємо її обличчя, не розуміє, від чого хочемо захистити її. Я хочу, щоб вона побачила найпрекрасніше місто у світі, і красу різноманітності людей, які ходять Нью-Йорком. Але це неможливо без стресу, який доставляє преса, переслідуючи батьків, які є публічними фігурами”. 

Зірка закінчила на ноті зізнання, зазначивши, що ні вона, ні Малик ніколи спеціально не показували обличчя дівчинки у медіа.

Моя прекрасна тітка: Джіджі Хадід опублікувала фото сестри Белли зі своєю донькою -Фото 2

Gigi і Bella Hadid Khai
https://www.instagram.com/p/CRzNH1nnm7e/
Credit: Gigi Hadid/Instagram

 

«Наше бажання полягає в тому, щоб вона мала можливість поділитися собою зі світом, коли вона стане дорослою. Щоб вона мала можливість жити нормальним дитинством так довго, як це можливо, без необхідності переживати за своє публічне зображення, яке вона не вибирала. Це дуже багато важило ми для нас, якби ви розмивали її обличчя на фото, які ви знімаєте, помітивши нас у Нью-Йорку”. 

Ще в лютому Джіджі розповіла про своє пріоритетне завдання, яке полягає у захисті особистих кордонів своєї дочки в інтерв'ю для Vogue. 

“У мене є відомі друзі, які так вчинили, та їхні діти розцвіли зовсім по-іншому”. 

Белла також у той час прокоментувала ситуація, додавши, що сестра хочеться залишатися помітною в онлайн-середовищі, але поки що не готова, щоб у центрі уваги опинялася її дитина, яка поки що не може приймати подібних рішень і вирішувати за себе. 

 

Статті на тему