UA
  RU

  Чоловік Зоуї Дешанель дав перший коментар після розлучення

  Редагувати переклад
  Усього тиждень пройшов з моменту новин про розлучення однієї з найкрасивіших пар кіноіндустрії. 

  Чоловік Зоуі Дешанель дав перший коментар після розлучення.


  Продюсер Джейкоб Печеник вирішив пролити світло на їхні стосунки з екс-дружиною (ймовірно, до цього кроку його підштовхнули новини) про новий роман Зоуї Дешанель). Він дав перший коментар для Голлівуд Життя:

  Все пройшло на дружній ноті. У нас із Зоуї дві прекрасні дитини. Ми виховували їх разом і продовжуватимемо в тому ж дусі, і оточимо їх максимальною турботою ... Я щасливий. 


  Нагадаємо, тиждень тому Зоуі Дешанель та Джейкоб Печеник заявили про своє розлучення:

  Після довгих обговорень та тривалого періоду роздумів ми вирішили, що нам краще бути друзями, діловими партнерами та вчителями один для одного, а не партнерами у житті. Ми залишаємося вірними нашому бізнесу, нашим цінностям і, насамперед, нашим дітям. Дякуємо за повагу до нашої конфіденційності у цей період.

  Читайте також: КОУЛ СПРОУС ПІДБАВИВ ЛІЛІ РЕЙНХАРТ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ


  Про те, що відбувається в особистому житті продюсера, нічого невідомо, натомість Зоуї встигли сфотографувати з новим коханим телезіркою шоу «Брати з нерухомості» Джонатаном Скоттом. В одному з недавніх інтерв'ю він сказав:

  Я зустрічаюся дещо з ким. Я не говорю про особисте життя, намагаюся приховувати це від громадськості. Це особливі стосунки для мене, тому що я з тих хлопців, які ставлять високу планку щодо партнера. На цей раз я був зненацька застигнутий. Це безперечно був приємний сюрприз. 

  Як повідомляється, Зоуї та Джонатан зустрілися на знімальному майданчику «Караоке в машині», а нещодавно були помічені на прогулянці Лос-Анджелесом.  Нагадаємо, Кіра Найтлі та її чоловік Джеймс Райтон стали батьками вдруге. Хто народився у пари – поки що невідомо. 

  Статті на тему