UA
RU

Музична колаборація MONATIK та Mastercard

Редагувати переклад

Знайомимося з новою модною колаборацією: MONATIK заміксував свій новий головний хіт Love It Ритм із мотивом Mastercard, створеним легендарним музикантом Linkin Park Майком Шинодою. 

 

Музична колаборація MONATIK та Mastercard-Фото 1

 

На презентації у Києві, що відбулася вчора, MONATIK представив результат своїх творчих зусиль. мешак мотиву Mastercard з його новою суперпопулярною піснею Love It Ритм, яку вже встигли вивчити напам'ять його фанати. Mastercard підтримує найпрестижніші музичні премії та фестивалі по всьому світу — лише в Україні минулого року їх було сім, від рафінованого Leopolis Jazz Fest до альтернативного Stricka. А тепер оголосили про довгострокову співпрацю з MONATIK, одним із перших кроків якого буде партнерська підтримка сольного шоу артиста, яке відбудеться 1 червня на головному майданчику країни НСК «Олімпійський».

«Мені дуже імпонує, що Mastercard дає майстер-клас усім навколо. Відношенням до своєї компанії, команди, клієнтів та партнерів, з якими вступають у колаборацію. Я дуже радий і вдячний, що нам вдалося зазвучати в унісон ... в один ритм », - Розповів на прес-конференції MONATIK.

 

Музична колаборація MONATIK та Mastercard-Фото 2

Саму звукову айдентику для Mastercard створив музикант Майк Шинода, до якої увійшли гімн, музичний логотип і звук транзакції — останній ви неодноразово чутимете після успішного завершення оплати. У промокампанії нової айдентики брала участь і співачка Каміла Кабелло, номінантка премії "Греммі". Насправді звукову «візитку» бренду можна адаптувати під різні стилі музики.

«Звукова айдентика - важливий елемент впізнаваності компанії та бренду. Згідно з дослідженням Mastercard, музика входить до ТОП-3 passion-категорій українців та європейців. А аудиторія YouTube найбільше віддає перевагу музичному контенту: запити, пов'язані з музикою, склали половину з 20 найпопулярніших на YouTube в 2018 році, - зазначає Наталія Байдала, директор з маркетингу Mastercard в Україні. — Ми хотіли, щоб гімн Mastercard зазвучав особливо для українських слухачів. Для нас було важливо залучити до створення автентичної мелодії енергійного та сучасного музиканта, який підкреслить простоту та ритмічність айдентики Mastercard, який близький нам за цінностями. Однозначно тепер у мелодії Mastercard з'явився український характер і ритм». 

Мелодію Mastercard, створену Майком Шинодою, можна навіть за бажання поставити собі на рінгтон!
Посилання для Android: https://www.tuunes.co/mastercard/ringtone, для iOS:  https://graphic.mastercard.com/ringtone/mc-ringtones-iphone.html

Статті на тему