UA
  RU

  "Ми були молоді і дурні": Крістен Стюарт згадала про роман з Робертом Паттінсоном

  Редагувати переклад
  Що відбувалося на знімальному майданчику «Сутінків»?
  
  "Ми були молоді і дурні": Крістен Стюарт згадала про роман з Робертом Паттінсоном-Фото 1

  Готуючись до глобальної прем'єри майбутнього фільму «Спенсер» про життя принцеси Діани, Крістен Стюарт згадала про свого знакового персонажа, який багато років був у центрі уваги публіки. Звичайно, йдеться про її перетворення в Беллу з «Сутінків».
   
  31-річна актриса розповіла про процес зйомок у новому інтерв'ю. The New Yorker. Наприклад, режисер фільму Кетрін Хардвік згадала, що ще під час кастингу Крістен сказала, що її виростили вовки. Насправді йшлося про особливу породу собак, які є гібридами. Можете собі уявити, наскільки здавалася Стюарт для ролі Белли, якщо врахувати, що у фільмі у її героїні крім вампіра є і другий любовний інтерес - перевертень.

  Що ж до виконавця ролі Едварда, то Крістен зазначила, що від початку було очевидно, що Роберт – ідеальний.

  Читай також: МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio

  Актриса додала, що крім інтелектуального підходу Роберт Паттінсон мав відношення до роботи, яке говорило про те, що він змусить "працювати" свого персонажа.

  Як усім відомо, Крістен і Роберт почали зустрічатися у 2009 році – через рік після виходу першого фільму. Після чотирьох років у статусі пари дует розлучився у травні 2013 року.

  "Ми були молоді і дурні": Крістен Стюарт згадала про роман з Робертом Паттінсоном-Фото 2

  «Ми були молоді та дурні, і не варто навіть згадувати про те, що на екрані все між нами виглядало набагато краще. Але це саме те, що потрібно фільму. Саме так мали виглядати наші ролі», — прокоментувала хімію між Беллою та Едвардом Стюартом.

  Сага, яка принесла її творцям 3 мільярди доларів, стала білетом у життя для виконавців головних ролей.

  "Це було дуже наївно, але в найкращому розумінні", - сказала Стюарт, описавши зйомки як коледж. Також актриса додала, наскільки цікавим було її бачення як актриси у фанатів.

  «Як це було з боку людей наївно припускати, що вони мене знають. Вони думали, що я зніматимуся в «Сутінках» вічно? То ви всі мене бачили?».

  Стюарт, у фільмографії якої вже понад 40 стрічок, готується до оскароносного сезону, адже критики пророкують їй не лише номінацію від Кіноакадемії, а й перемогу.

  "Якщо ви дійсно бачили мене саме так, то ви точно налаштували мене на успіх, тому що я можу набагато більше".

   

  Статті на тему