UA
RU

N̶oNewName: група МАХА про стереотипи та бажання збирати стадіони

Редагувати переклад
У цій рубриці ми розповідатимемо про молодих артистів, яких уже не назвати NoName, вони справжні NewName.

N̶oNewName: група МАХА про стереотипи та бажання збирати стадіони-Фото 1

— Гурт МАХА — відносно нове ім'я на українській сцені. Розкажіть, чим ви відрізняєтесь від інших українських гуртів, у чому ваші особливості?  

— Особливість наша в тому, що ми не є продюсерським проектом, а самородками. Ми шукаємо та експериментуємо. Зараз ми пишемо в стилі синті-поп (електронне звучання з духом 80-х, упаковане в сучасний саунд). Кожен учасник гурту неповторна, креативна особистість! Ми маємо свій тонкий унікальний музичний смак, сформований під впливом яскравих представників живої та електронної музики всього світу. 

Читайте також: N̶ONEWNAME: СПІВАЧКА MARIA VOSS ПРО РИЗИКИ, МРІЇ ТА СИЛУ ТАЛАНТУ

– Марина (фронтвумен групи МАХА – ред.), ви навчалися у Національному аерокосмічному університеті Н. Є. Жуковського на факультеті “Економіка підприємства”. В який момент і чому вирішили кардинально змінити професію?

— Я завжди любила музику, але ніколи не мріяла бути співачкою. У селі, де я мешкала, про це особливо не говорили. Так, я виступала на сцені з дитячого садка, але розмови про музичну кар'єру не було ніколи. Навіть у музичну школу я вступила пізно, у 9-му класі. Мама хотіла щоб у мене було дві вищі освіти: юридична та економічна. Але доля розпорядилася інакше. І я дуже щаслива, що зрештою займаюся улюбленою справою.

— Що в житті молодої групи найскладніше, а що найприємніше?

— Найскладніше і найприємніше одночасно бути не такими як усі! Не лише мріяти, а й діяти! Як правило, коли ти починаєш розвиватися і злітати, оточення, зона комфорту тебе «не відпускає» шляхом критики та різних стереотипних виразів услід. Тяжко вирватися, але спробувати варто! 

N̶oNewName: група МАХА про стереотипи та бажання збирати стадіони-Фото 2

— З якими стереотипами про музичні гурти ви стикалися? Що з них правда, а що не відповідає дійсності?

— Один із найнеприємніших стереотипів пов'язаний із медіа: якщо група молода, без продюсерів та піару — це неякісно, ​​непрофесійно, дешево. На жаль, ми стикаємося з таким стереотипом як спілкування з радіо, так і ТБ.

Або ще, що молоді групи обов'язково мають фінансову підтримку з-поза (інвестори, бізнес тощо). Але ж це не про нас. Ми заробляємо виключно творчістю і в нього вкладаємо. 

Читайте також: N̶ONEWNAME: СПІВАЧКА SLEZA ПРО АБ'ЮЗ І ШЛЯХ ДО ОСОБИСТОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ

— Будь-який молодий артист не тільки переслідує як одну з головних цілей появи на арені шоу-бізнесу — популярність. Що ви вкладаєте у це поняття та яку фінальну мету собі ставите?

Популярність для нас це затребуваність, це коли на концерт приходить стадіони людей. Нам взагалі подобається сам процес, а якщо говорити про мету, то хочемо стати групою, яка твердо закріпиться в серцях слухачів. 

— Є знаменитості, які стають популярними після довгої копіткої роботи в сумі зі щасливим випадком. Яка історія серед світових чи українських артистів із яскравою появою на сцені вам подобається найбільше? 

— Ми особисто спостерігали за сходженням такої зірки, як MARUV. Марина займалася з Анею Конкурс в одному вокальному колективі і ми спостерігали і освіту кавер-бенду The Pringlez, і розвиток згодом уже авторського проекту Ані. Її успіх — сукупність завзятості, віри в себе, таланту і, звичайно, щасливого випадку! 

Читайте також: MARUV ВІД «А» ДО «Я»

— На музичний смак іншої людини можна багато про неї зрозуміти, назвіть топ пісень від гурту МАХА. 

OneRepublic - Love Runs Out

Coldplay - Adventure Of A Lifetime

Daft Punk Feat Pharrel Williams - Get Lucky

Muse - Hysteria 

 

Evanescence - Bring Me To Life 

— Назвіть кілька фактів про групу, яку публіка не знає. 

— У бас-гітариста, саундродюсера Миколи три освіти, і жодна з них не музична. 

Марину часто плутають із Машею, т.к. вважають, що назва групи пов'язана з ім'ям. Але це не так. 

Одного разу Марина пережила сильний стрес, пов'язаний з однією шанувальницею групи, внаслідок чого зазнала нейропсихологічного феномена, в якому людина відчуває ілюзію виходу з власного фізичного тіла і бачила себе збоку. Після цього була написана одна з найкращих пісень гурту на даний момент «Попіл за вітром». 

— Де ви бачите себе за рік і з якимось проривом у кар'єрі? 

— За рік у нас свої великі сольні концерти, розширюється команда, з'являється менеджер, маємо широку ротацію на радіо, титул «Прорив року». Ми для цього активно працюємо: за час карантину записали 3 сингли, зняли 2 кліпи і збираємося продовжувати в тому ж дусі! Дуже віримо, що наша яскрава іскра незабаром радуватиме і змушуватиме битися частіше за тисячу сердець! 

Статті на тему