UA
RU

Наомі Кемпбелл опублікувала рідкісні фото із донькою

Наомі Кемпбелл вирішила відзначити початок нового року, опублікувавши знімок зі своєю донечкою. Мама та її однорічне диво разом влаштували святкову вечірку.
 
Наомі Кемпбелл опублікувала рідкісні фото із донькою-Фото 1
«З Новим роком! Дорогі мої, нехай Бог береже вас та ваші родини, та дарує здоров’я протягом усього року. Нехай Бог ніколи не полишає ваших сердець. Нехай він супроводжує вас протягом усіх нових глав вашого життя та дарує силу у 2023 році», — підписала серію снепшотів 52-річна модель.
Кемпбелл також подякувала виконавчому директору Pretty Little Thing Умару Камані та його дівчині — Наді Адель, за те, що запросили її разом із донечкою на новорічну вечірку.
«Дякую вам за те, що прийняли мене та мою маленьку горошинку. Ви — найкращі гості. З коханням, Наомі».
Незважаючи на те, що Наомі Кемпбелл таємно народила свою першу дитину в травні 2021 року, модель і досі не назвала імені своєї дитини.
 
«Маленьке чудове благословіння обрало мене бути своєю матір’ю. Для мене велика честь мати цю ніжну душу в моєму житті. В мене немає слів, щоб описати зв’язок на все життя, яким я тепер ділюся з тобою, мій янголе. Немає більшої любові», — прокоментувала тоді супермодель пост в Інстаграмі разом із фото маленької ніжки донечки.
Наомі Кемпбелл опублікувала рідкісні фото із донькою-Фото 2
Кемпбелл не уточнювала, народила вона дитину сама чи скористалася послугами сурогатної мами, хоча минулого року вона повідомила, що доньку вона не всиновлювала, сказавши британському Vogue у лютому 2022 року: «Вона моя дитина».
 
Тоді анонімне джерело повідомило виданню Page Six, що Наомі Кемпбелл завжди хотіла бути матір’ю, і нарешті це трапилося. Вона сама є хрещеною матір’ю дітей багатьох своїх друзів та родини, тож завжди очікувала, коли вона зможе почати будувати власну родину.
 
Наомі Кемпбелл опублікувала рідкісні фото із донькою-Фото 3
 
У липні 2021 року Кемпбелл опублікувала фото донечки, на якому крихітка була одягнена у комбінезон від Versace. У вересні того ж року Кемпбелл вихвалялася своєю дитиною, називавши її мрією.
 
«Вона вже дуже незалежна, дуже розумна, спить 12 годин. Вона дуже хороша дівчинка», — додала фешн-ікона.
 
Донька Кемпбелл вже наслідує свою матір. Так, дівчинка приєдналася до своєї мами на обкладинці британського Vogue у лютому 2022 року. А якщо говорити про справжні кроки, Кемпбелл з гордістю поділилася фотографіями перших кроків своєї доньки у червні минулого року.

Статті на тему