UA
  RU

  Наомі Кемпбелл сходила на побачення з Ліамом Пейном

  Редагувати переклад
  Новий роман чи просто дружня прогулянка? Читайте нижче у статті.

  Кажуть, що кохання всі віки покірні, і це нам чудово продемонстрували Наомі Кемпбелл та Ліам Пейн. Західна преса стверджує, що у 45-річної моделі та 25-співака роман. Днями їх помітили біля біля лондонського клубу О2, де проходив концерт нігерійської виконавиці Давідо.

  Наомі Кемпбелл сходила на побачення з Ліамом Пейном-Фото.

  Як повідомляють очевидці, які також були присутні на концерті, Наомі та Ліам явно не хотіли бути поміченими та намагалися ховатися від натовпу людей. Вони покинули клуб через запасний вихід і сіли разом у зелений Range Rover.

  Читайте також: ЧОМУ Б І НЕМАЄ: ХЛОЮ МОРЕЦЬ І КЕЙТ ХАРРІСОН ЗАСТАЛИ ЗА СПІЛЬНОЮ ВЕЧЕРЕЙ

  Знаменитості з'явилися на публіці разом, хоч і неофіційно, але інтернет-користувачі помітили раніше, що співак залишає ніжні коментарі під фотографіями моделі і навпаки. Самі селебрітіс не коментують ситуацію. 

  Наомі Кемпбелл сходила на побачення з Ліамом Пейном-Фото.

  @briddomtvnews

  Нагадаємо, що Наомі Кемпбелл раніше зустрічалася із репером Skepta. Вони не давали офіційної заяви, що розлучилися, але після того, як виконавець сказав, що незабаром стане батьком, шанувальники пари задумалися. Модель розвіяла всі сумніви, коли повідомила, що вона вагітна. 

  А Ліам Пейн минулого року розійшовся зі своєю дівчиною Шеріл Коул, яка у березні 2017 року народила йому сина. Як повідомлялося раніше, пара не змогла жити разом через щільні графіки музиканта та постійні турне.

  Статті на тему