UA
RU

Назв Меган Фокс представивши трагічну пісню про їх ненароджену дитину

Редагувати переклад

Machine Gun Kelly записавши пісню "Last November" про свій трагічний досвід.

До відносин Machine Gun Kelly та Меган Фокс прикуто багато уваги, а тепер і стало відомо про їхню неудалу спробу побудувати сім'ю.

Назв Меган Фокс представивши трагічну пісню про їх ненароджену дитину-Фото 1

NEW YORK, NEW YORK — SEPTEMBER 12: (LR) Megan Fox і Machine Gun Kelly attend the 2021 MTV Video Music Awards на Barclays Center on September 12, 2021 в Brooklyn borough of New York City. (Photo by Kevin Mazur/MTV VMAs 2021/Getty Images for MTV/ ViacomCBS)

Виконавець презентував новий альбом під назвою Mainstream Sellout, до якого увійшло шість нових треків. Одним із них стала лірична пісня «Last November», в якій розповідається про їхню з Меган Фокс дитину, яка так і не народилася.

 Я написав цю пісню для своєї дружини і для нашої ненародженої дитини,

- зізнався співак. 

Читайте також: ЕМБЕР ХЕРД ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО ВСЕ ЩЕ КОХАЄ ДЖОННІ ДЕППА

Він також розповів про трек у журналі, який вийшов разом із альбомом. «Друга частина цієї пісні з'явилася майже за два роки після презентації пісні «Twins Flame». Насправді все починалося як пісня під назвою «One Day and 10 Weeks». А вже потім я створив пісню під назвою «Last November». Жодна з них не висловлює ту смуток, яку ми пережили. Я не міг довго доповнити цю історію і ось я повернувся до неї і вирішив дописати її. Це наша історія».

Нагадаємо, що Меган Фокс та Колсон Бейкер заручилися на початку 2022 року, а весілля планують зіграти вже у 2023 році. У них поки що немає спільних дітей, хоча у виконавця є 13-річна донька Кейсі, а у Меган Фокс 8-річний Ноа, 7-річний Боді та 4-річний Джоан.

Статті на тему