UA
RU

Наряд принцеси Шарлотти знову побив усі рекорди популярності

Редагувати переклад

Минулого тижня Кенсінгтонський палац опублікував нову фотосесію принцеси Шарлотти, автором якої виступила сама Кейт Міддлтон 6-місячну дівчинку вбрали в скромну сукню з квітковим принтом і посадили в крісло. З тих пір шанувальників королівської сім'ї мучить єдине питання: де купити сукню, як у принцеси Шарлотти?

Princess Charlotte - Official Photographs Відредаговано

Вбрання, в яких з'являються королівські онуки, моментально стають популярними і приносять виробникам чималі гроші. Згадаймо хоча б випадок, коли маленький принц Джордж у червні вийшов на прогулянку у взутті Crocs, завдяки чому продаж бренду за тиждень піднявся на… 1500%!

Цього разу в центрі уваги виявилася сукня принцеси Шарлотти. З'ясувалося, що вбрання придбала няня дівчинки за $30 у маленькому бутіку M&H, що знаходиться в іспанському місті Паленсія. Але, як повідомила власниця магазину, ця модель більше не доступна для продажу:

У мене залишилося лише 10 метрів тканини. Замовлення надходять навіть із Америки, але матеріалу вистачить лише на 22 сукні. Більше тканини я дістати не можу, тому що фабрика у Валенсії, у якої я роблю закупівлі, змінила свій асортимент. Нам дуже приємно, що на нас виник такий попит, але навряд чи ми його задовольнимо, — розповіла Маргарита Пато Сід.

1449434816_0e16fe286fbdab2577edc6181f13ecb3

Статті на тему