UA
RU

Не перевелися ще романтики: Тревіс Скотт засинав котедж Кайлі Дженнер трояндами

Редагувати переклад
До 22-ї річниці Кайлі Дженнер залишилося п'ять днів, але вона вже починає приймати подарунки.
 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від flame (@travisscott)

 

Сьогодні хлопець Кайлі, Тревіс Скотт, зробив перший романтичний подарунок для коханої: він засинав її котедж пелюстками троянд. "З Днем народження! Ми лише починаємо. Люблю тебе!!!!" - Записку з таким написом залишив американський треп-співак.

Кайлі поділилася у Stories зі своїми шанувальниками таким приємним жестом від Тревіса, підписавши публікацію: «Мій будинок покритий трояндами! @Travisscott, і це навіть не мій день народження!». На відео фанати побачили, як їхня спільна дочка, Стормі, грає в пелюстках.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Kylie ✨ (@kyliejenner)

Інсайдери кажуть, що, можливо, наступним сюрпризом для Кайлі стане пропозиція руки та серця. Нагадаємо, що Тревіс та Кайлі перебувають у відносинах з 2017 року. І навіть народження спільної дитини не змусило пару одружитися. Хоча Дженнер заявляє, що й так задоволена своїм сімейним станом.

Читайте також: Джіджі Хадід бачили на побаченні з американським «Холостяком»

Шлюб не важливий для Кайлі, але він стає все більш важливим для Тревіс. Він безперечно захоплений цим процесом. Кайлі не виявляє особливого інтересу до весілля, але вони багато обговорюють це,

- повідомляють джерела.

Шанувальники зірки чекають на пишне святкування дня народження Кайлі Дженнер. Адже нещодавно стало відомо, що дівчина планує орендувати яхту за 250 млн. доларів.

Автор: Єлизавета Бабець

Статті на тему