UA
  RU

  Не просто багата розпещена спадкоємиця: Дочка Мадонни з'явилася на обкладинці популярного глянцю

  Редагувати переклад
  Лурдес Леон має намір довести світові, що вона щось велике, ніж просто представниця еліти.

  Ми не з чуток знаємо, як часом складно дітям знаменитостей вибратися з тіні своїх багатих та розніжених теплотою та любов'ю фанів батьків. Так, дочка Мадонни – точно не перша і далеко не остання представниця «золотої молоді», яка намагається довести всім, хто не вірить у її талант, що вона може бути повноцінною та самодостатньою без допомоги її матері, і навіть всупереч популярності легенди світу музики.

  «Люди думають, що я – просто багата дитина без особливих талантів, якій все в житті дістається на тарілочці з блакитною облямівкою. Але я не така», - розповіла 24-річна Лурдес в інтерв'ю для вересневого номера Мода. Крім того, дівчина змогла опинитися на обкладинці найважливішого випуску року, з'явившись у компанії Каї Гербер, Белли Хадід та інших найпопулярніших моделей сучасності.

  Насправді Леон запевняє, що їй доводиться працювати вдвічі більше, намагатися більше задля досягнень. Вона не розраховує виключно за гроші своєї матері.

  Не просто багата розпещена спадкоємиця: Дочка Мадонни з'явилася на обкладинці популярного глянцю.

  Голлівудська спадкоємиця, яка відома більше на прізвисько Лола, розповіла журналу, що вона сама оплатила навчання в коледжі. Більше того, зараз вона мешкає в одному з районів Брукліна, адже найбільше їй хочеться розчинитися в цій багатонаціональній і багатомовній креативній спільноті.

  Читай також: Чому переможуть сміттєві інновації і ми віримо у стартап, який спасе людство від екологічних проблем

  Втім, коли мова заходить про пристрасть Лурдеса до танців, то тут вона поділяє її зі своєю знаменитою мамою.

  «Мій учитель змусив мене зрозуміти рухи в абсолютно новому ракурсі. Потрібно використовувати своє тіло, щоб визначити місце навколо себе, щоб змінити його. Це найбільша оголена частина експресії».

  Насправді Леон точно не в новинку використовувати своє тіло із задумом посилення певного меседжу.

  Так, у грудні 2019 року Лурдес здійснила оголену виставу, що імітує оргію, під час Арт-Базеля в Майамі, штат Флорида. А у квітні 62-річна Мадонна поділилася рідкісним фото разом із дочкою, на якій модель демонструвала волосся в області пахв у найкращих традиціях Софі Лорен. І слід зізнатися, що зараз Леон виглядає справді самодостатньо, а особливо на тлі інших дітей знаменитостей.

  Нагадуємо, що у легендарної виконавиці крім Лурдес, народженої у шлюбі Мадонни з Карлосом Леоні, є 19-річний Рокко, 15-річний Девід, 15-річна Мерсі та 8-річні близнюки – Естер та Стелла.

  Статті на тему