UA
  RU

  Неідеальний філософ: Макс Барських – герой жовтневої обкладинки digital-номера Marie Claire

  Редагувати переклад
  В інтерв'ю співак розповів про труднощі пошуку себе і про те, як йому вдалося зайняти свою нішу. 
  
   

  Макс Барських — інтернаціональне ім'я, яке знають не лише шанувальники національної музики на території нашої країни, а й далеко за її межами. Проте на позиціонуванні себе як музичного Бога України артист не збирається зупинятися. Так, у жовтні Макс оголосив, що він запускає власну лінійку одягу під псевдонімом NICK VANGARD. Новий бренд Барського є продовженням його сценічного образу, який за останні 10 років його активної творчості пізнав грандіозні трансформації. 


  В інтерв'ю для видання Марі Claire для cover-story виконавець розповів не лише про те, кому він вдячний за той статус, який тепер займає його ім'я серед небожителів музичного Олімпу України, а й що змінив би, якби мав нагоду повернутися назад – на початок свого творчого маршруту. 

  “Я сповнений сил і енергії, у мене багато ідей та великі плани на осінь. Вже 9 жовтня ми завершуємо нашу «туманотрилогію», розпочату в 2016 році, та випускаємо альбом «1990». До альбому увійшло 12 треків, чотири з яких уже встигли зібрати свої перші рекорди, чим я задоволений. І свого часу чекає концептуально незвичайний альбом, який готовий розпочати нову сторінку моєї музичної історії найближчим часом”, — прокоментував Макс Барських. 


  Неідеальний філософ: Макс Барських – герой жовтневої обкладинки digital-номера Marie Claire-Фото 1

  Читай також: Найбільше кохання: Відбувся реліз нового альбому Макса Барських «1990»

  Окрім нагальних творчих питань Макс Барських поділився з редакцією провокаційними думками. Співак розповів про те, в чиєму тілі хотів би провести 24 години - повірте, його відповідь стане для вас і несподіванкою, і логічною закономірністю. Крім того, український виконавець не приховував свого ставлення до сучасних дівчат, зізнавшись у своїй старомодності. Макс не став скромничати і розповів, що познайомитися з дамою, що сподобалася, йому завжди допомагає лише одне перевірене і максимально банальне слово. 


  “Для мене краса – це гармонія між зовнішнім та внутрішнім світом. Наявність цих двох факторів здатні будь-яку зробити для мене центром уваги, у суспільстві якої хочеться бути. Але сексуальність та краса для мене різні речі. Якщо сексуальність може мене поневолювати і провокувати на емоції та фантазії, то краса дуже швидкоплинна”, — заявив Макс Барських. 

  Неідеальний філософ: Макс Барських – герой жовтневої обкладинки digital-номера Marie Claire-Фото 2

  Довгий час Макс Барських асоціювався виключно з образом сучасного національного втілення засідателя.Студіо 54”, проте за 10 років пошуку себе його творче “Я” змінювалося багато разів. Ми бачили його в найдивніших і найнесподіваніших образах, але ім'я цього екс-”фабриканта” завжди залишалося чи не сакральним — як певна “родзинка” та яскрава особливість національного сегменту виробництва музичного продукту.    В інтерв'ю для cover-story Марі Claire жовтень 2020 року Макс Барських встиг і відверто заявити про те, коли планує завести сім'ю, і як саме хоче виховувати свою дитину. Втім, усі його розмови незмінно повертаються до теми музики, адже все життя Макса — творчий потік, у центрі якого завжди є мистецтво. А ось де саме в цій круговерті розташувався сам артист читайте в ексклюзивному інтерв'ю для marieclaire.ua 

   


  Статті на тему