Неочікувано: зірка французького кіно та глянцю в новій екранізації відомого роману Олександра Дюма

Green Light Films представляє перший трейлер і постер пригодницької саги «Граф Монте-Крісто» за мотивами однойменного роману Александра Дюма. Прем’єра в Україні нової екранізації роману  запланована на осінь 2024 року. Роль Едмона Дантеса виконує відомий французький актор П’єр Ніне, знайомий українським глядачам насамперед виконанням головної ролі у байопіку «Ів Сен-Лоран» режисера Джаліля Леспера.

Неочікувано: зірка французького кіно та глянцю в новій екранізації відомого роману Олександра Дюма-Фото 1

Фільм виробництва відомої французької кінокомпанії Pathè з бюджетом 43 млн євро називають одним із найочікуваніших релізів. Його міжнародна прем’єра пройшла 22 травня в межах позаконкурсної програми цьогорічного Каннського кінофестивалю. Фільм викликав шквал овацій — глядачі аплодували стоячи 12 хвилин.

Режисери фільму — Матьє Делапорт і Александр де Ла Пательєр, які вже працювали разом на фільмі «Ім’я» (2012).

Пригодницька сага розповідає історію молодого чоловіка Едмона Дантеса, який стає жертвою змови та затримується в день свого весілля за злочин, якого він не вчиняв. Зраджений друзями і засуджений корумпованим суддею, моряка Дантес засуджують до довічного ув’язнення на острові Шато-д’Іф. Після 14 років неволі Едмон здійснює зухвалу втечу і життя повертається так, що він повертається до Франції непристойно багатим під новим ім’ям та прагне помститися тим, хто зруйнував його життя. 

Неочікувано: зірка французького кіно та глянцю в новій екранізації відомого роману Олександра Дюма-Фото 2

В основі стрічки — найвідоміший роман одного із найбільш читаних французьких авторів. Роман «Граф Монте-Крісто» Александра Дюма був вперше опублікований у 1846 році й справедливо вважається родоначальником такого поняття як «бестселер».

Читайте також: “СПІВАЄ УКРАЇНА”: 15-Й ОДЕСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ ПРЕДСТАВЛЯЄ СПЕЦІАЛЬНУ ПРОГРАМУ 

Статті на тему