UA
RU

Декілька років по тому: Том Фелтон зустрівся зі своїм екранним сином з “Гаррі Поттера”

Редагувати переклад
Виконавці ролей Скорпіуса та Драко Малфої з'явилися разом – майже як одна сім'я. 

Том Фелтон опублікував фотографію себе з актором Берті Гілбертом, який зіграв його екранного сина у фільмі 2011 року “Гаррі Поттер та Дари смерті: Частина 2”, у Instagram у четвер. Драко та Скорпіус нещодавно перетнулися під час лондонського показу фільму “На висоті”. 

«Коли Драко випадково присів поряд із Скорпіусом. Цілком випадково!», — 33-річний Фелтон підписав знімок. 

На фото пара сидить за столом, а 24-річний Гілберт демонструє свій телефон, щоб показати знімок зі знімального майданчика Гаррі Поттера. 

Коли Том Фелтон зображував непримиренного суперника Гаррі Поттера у всіх восьми фільмах франшизи, Гілберт з'явився миттю лише в останній сцені фінальної стрічки. В епілозі актор закріпив у себе славу Скорпіуса Малфоя. 

“Це був такий чудовий збіг до того, як ми пішли дивитися “На висоті”, - написав Фелтон в Інстаграмі, додавши емоджі змії. Таким чином Том віддав шану факультету Слізерін, на якому за задумом Джоан Роулінг навчалася вся сім'я Малфої.

Читай також: Зірка серіалу "Мили обманщиці" народила доньку в машині 

Нещодавно Фелтон розповів про свою культову роль із “Гаррі Поттера”, зазначивши, що він буде радий можливості зіграти не лише Драко знову, а й його батька — Люціуса, образ якого в оригінальному фільмі втілив актор Джейсон Айзек, або навіть Скорпіуса.  

Декілька років по тому: Том Фелтон зустрівся зі своїм екранним сином з “Гаррі Поттера”-Фото 1

Tom Felton Has a 'Completely by Chance' Harry Potter Reunion with Onscreen Son: 'When Draco Sat Next to Scorpius'
https://www.instagram.com/p/CP8hIQaghQP/
tom felton/instagram

«Якщо мене попросять, то я знову вифарбую волосся у білий колір, щоб знову стати Драко. Абсолютно. Стати Драко чи Люціусом – неважливо. Я навіть зіграю дитину Драко, якщо ви захочете. Будь-яка можливість знову стати Мелфоєм буде прийнята мною з подякою”. 

Актор та музикант додав, що він постійно підтримує зв'язок із багатьма колишніми акторами “Гаррі Поттера”. Наприклад, Том Фелтон спілкується з 57-річним Айзеком, Меттью Льюїсом, який зіграв Невіла Лонгботтома, а також із братами Фелпс, які зобразили на екрані Фреда та Джорджа Візлі. Останні двоє часто виграють у Тома в гольф. 

«Насправді це свого роду дуже роз'єднана сім'я, де ми всі відчуваємо себе частиною чогось, про що ми фактично не маємо можливості поговорити», — розповів актор. «Але коли ми це робимо, через хвилину Руперт Грінт вже говорить про нову машину, яку він хоче купити, або щось ще. Завжди весело ділитися новинами один з одним». 

Статті на тему