UA
RU

Netflix зніме документальний фільм на підтримку культової книги «Becoming» Мішель Обами

Редагувати переклад
Прем'єру фільму залишилося чекати недовго – глядачі зможуть побачити "Becoming" вже 6 травня. 

Netflix зніме документальний фільм на підтримку культової книги Becoming Мішель Обами-Фото 1

Netflix представив ще один плід своєї співпраці з Мішель та Бараком Обамою. На цей стрімінгова платформа випустить документальний фільм на підтримку культового бестселера Becoming (Становлення - прим. ред). 

У фільмі «Становлення», режисером якого є Надя Халлгрен, глядачі зможуть побачити Мішель Обаму у промо-подорожі, яку вона разом зі своєю книгою здійснила 34 містами. 

Читайте також: На допомогу батькам: Мішель Обама читатиме казки онлайн

Ті місяці, які я провела, подорожуючи, зустрічаючись і спілкуючись з людьми в містах по всій земній кулі, наводили мене на думку, що те, що нас об'єднує, глибоко і реально і не може бути переплутане. У великих і маленьких гуртах, молодих і старих, унікальних і згуртованих, ми зібралися разом і поділилися історіями, наповнюючи простір нашими радощами, турботами та мріями. Ми обробили минуле та представили найкраще майбутнє. 

Я дорожу спогадами та почуттям зв'язку зараз більше, ніж будь-коли. Все це відбувається в той момент, коли ми разом боремося, щоб пережити цю пандемію, дбаємо про своїх близьких і справляємось із втратами, розгубленістю та невпевненістю.

Співчуття це наша лінія життя. Давайте використовувати його, щоб перевернути нашу увагу на те, що найважливіше, і знайти способи переробити світ в образи з наших надій, 

- заявила Мішель Обама в анонсі нового документального фільму. 

Зазначимо, що прем'єра Becoming запланована на 6 травня цього року на стрімінговому сервісі Netflix. 

Статті на тему