UA
RU

Ніжні обійми Бреда Пітта та Дженніфер Еністон на врученні премії SAG Awards

Редагувати переклад
Які зворушливі кадри!

Ніжні обійми Бреда Пітта та Дженніфер Еністон на врученні премії SAG Awards-Фото 1

Премія SAG Awards 2020 була цікава не стільки вбраннями знаменитостей на килимовій доріжці і навіть не переможцями, а зворушливими промовами акторів на сцені і, звичайно, ніжними обіймами колишнього подружжя Дженніфер Еністон і Бреда Пітта. 

Читайте також: «Це може нагадувати флірт»: інсайдер про відносини Бреда Пітта та Дженніфер Еністон

Пару сфотографували за лаштунками премії Гільдії кіноакторів США, де вони перекинулися кількома словами і навіть обнялися. Найефектніший кадр - коли Пітт тримав за руку Еністон, що йде. 

[mc_gallery id=432691]

Але Дженніфер Еністон ніжно обіймалася не лише з Піттом, а й з іншими чоловіками — з колегою серіалу «Ранкове шоу» Біллі Крудапом та своїм агентом Кевіном Хувейном.

Зрозуміло, обійми з колишнім чоловіком Бредом Піттом на тлі чуток про возз'єднання пари викликали найбільший резонанс. А якщо врахувати, що, за інформацією ЗМІ, актори разом зустріли Різдво, закрадаються думки про можливий роман через 15 років після розлучення. 

Ніжні обійми Бреда Пітта та Дженніфер Еністон на врученні премії SAG Awards-Фото 2

Дженніфер Еністон та Біллі Крудап

Втім, світські заходи для того й створені, щоб знаменитості обмінювалися поцілунками, обіймами та радували своїх шанувальників та ЗМІ ефектними кадрами. 

Нагадаємо, що Пітт і Еністон одружилися в 2000 році і через п'ять років сімейного життя розлучилися. Після цих відносин обидва актори вдруге пов'язали себе узами шлюбу з новими партнерами, Дженніфер - з Джастіном Теру, а Бред - з Анджеліною Джолі. Зараз вони в розлученні і не дивно, що колишньому подружжю приписують стосунки. 

Статті на тему