UA
  RU

  NFT-колекція від Мадонні. Виручені кошти будуть передані на підтримку жінок та дітей України.

  Редагувати переклад
  Мадонна та американський цифровий художник, графічний дизайнер та аніматор БІПЛ разом створили колекцію із 3 NFT під назвою «MOTHER OF CREATION». Кошти від продажу підуть на благодійну допомогу трьом некомерційним організаціям, які займаються підтримкою жінок та дітей в Україні. Звуковий дизайн для колекції створивши український музикант Саша Касюга.

  Мадонна

  Три твори триптиху «MOTHER OF CREATION» представляють іншу форму народження у нашому сучасному світі.

  МАТИ ПРИРОДІ

  Перший із серії — мати-природа. У холодній лабораторній обстановці, без ознак життя, отвір поступається місцем гілці, яка перетворюється на повне яскраве дерево. Він протистоїть гравітації, і квіти розквітають. Дерево може зігнутися або навіть зламатися, але воно продовжує відтворюватися та процвітати. 

  МАТИ ЕВОЛЮЦІЇ

  Друга робота під назвою «Мати еволюції» зачіпає метаморфозну подорож метеликів, які є одним із найкрасивіших творінь природи та ознакою надії. Метелики — це метафора парадоксу, що світ горить у постапокаліптичній сцені, але все ще є докази життя. Ми продовжуємо народжувати, які б руйнування не відбувалися, з яким би гнобленням ми не стикалися. Він передає важливе повідомлення про те, що якщо ви чекаєте, що світ стане ідеальним або ваша життя стане ідеальною для створення мистецтва, цього ніколи не станеться. Ми повинні це зробити, щоб вижити у цьому хаотичному, непередбачуваному світі. У творі є слова з культової пісні Мадонни Justify My Love та авторська музика Ігоря Бардикіна.

  Мадонна 2

  МАТИ ТЕХНОЛОГІЇ

  Остання робота – «Мати технології», відбувається у прекрасному лісі, зображуючи, як наука також може народити світ у світ, але лише якщо використовувати з правильною свідомістю. Стоніжка уособлює технологію — як життєдайну силу, так і опасність від неї, зіставлення темряви та світла. Технологія продовжує розвиватися у фізичному, природному та реальному світі; ми можемо робити все, що хочемо, але це має наслідки. Зрештою, природа переможе. У творі представлена ​​поезія Румі.

  “Коли рік тому ми з Майком вирішили співпрацювати над цим проектом, я була рада, що маю можливість поділитися своїм баченням світу як матері і митця з унікальною точкою зору Майка. Це була дивовижна мандрівка, яка побудувала це разом від інтелектуальної ідеї до емоційної історії, породжуючи мистецтво. Я хотіла дослідити концепцію створення, не лише ті, як дитина приходить у світ через жіночу піхву, а й ті, як художник народжує творчість. Найголовніше, що ми хотіли використати цю можливість, щоб принести користь матерям та дітям, які зараз найбільше потребують”, - Мадонна.

  Триптих закінчується повідомленням про те, що ніколи не знаєш, де ти знайдеш життя, і ніколи не зможеш втратити надію. Всі роботи були задумані за допомогою 3D-скану Мадонною та опрацьовані разом із BEEPLE. 

  Кошти від продажу підуть на користь трьом некомерційним організаціям, обраним Мадонною та BEEPLE для підтримки матерів у всьому світі. Триптих був створений за підтримки інфраструктури Moonpay, який також вніс 100 000 доларів на кожну благодійну організацію.

  Сторінка проекту: https://motherofcreation.xyz

  Читайте також: SMALL TALK: САША КАСЮГА, ПРОЕКТ SKNX, РЕЖИСЕР ФІЛЬМУ MADAME X 

  Статті на тему