UA
  RU

  Нічого не шкода: Тревіс Скотт подарував своїй 3-річній дочці Стормі дорогий подарунок із діамантами

  Редагувати переклад
  Цікаво, чи дівчинка оцінила такий презент?
  
  Нічого не шкода: Тревіс Скотт подарував своїй 3-річній дочці Стормі дорогий подарунок із діамантами-Фото 1

  Instagram/@kyliejenner

  Недарма придумали приказку: "У багатих свої чудасії". Дорогий подарунок зробив репер Тревіс Скотт своїм дамам серця Кайлі Дженнер і 3-річній дочці Стормі - однакові обручки з значних розмірів діамантами.

  На своїй сторінці в Інстаграм представниця сімейства Дженнер-Кардаш'ян поділилася фотографією подарунка, який можна дуже добре розглянути та залишила підпис: “Тато подарував нам однакові обручки”.

  Те, що такий презент обійшовся в кругленьку суму Тревісу Скотт, навіть немає сумніву, але генеральний директор Diamond Prо Майкл Фрід вирішив припустити, скільки можуть стояти такі прикраси:

  Ці кільця абсолютно приголомшливі завдяки своєму унікальному дизайну та діамантовому ограновуванню. Камені на кільці Кайлі здаються приблизно 5-6 карат і оцінити їх можна приблизно 325 000 доларів. А діаманти в прикрасі Стормі мають вагу близько 1,5 карата і коштує близько 120 000 доларів США,

  - підсумував Фрід.

  Читайте також: Ювелірний гардероб: 7 вічно модних прикрас, які коштують вкладених коштів

  Сама Кайлі ніяк не прокоментувала такий подарунок і шанувальникам пари варто лише здогадуватися з якого приводу репер зробив такий подарунок. Нагадаємо, що дівчина вагітна вдруге від свого хлопця Тревіса Скотта. Про це вона повідомила на початку вересня і поки що не озвучила стать дитини, оскільки пара не поспішає зі святкуванням baby shower.

  Статті на тему