UA
RU

Нік Джонас та Приянка Чопра вперше стали батьками завдяки сурогатному материнству. 

Ніхто й не здогадувався, що чергова зіркова сім'я чекає на поповнення. 

Нік Джонас та Приянка Чопра вперше стали батьками завдяки сурогатному материнству -Фото 1

Нік та Приянка приміряють на себе найважливіші ролі – батьків. Актриса “Білого тигра” повідомила радісні пари новини в інстаграмі 21 січня 

“Ми так раді повідомити вас, що у нас народилася дитина за допомогою сурогатного материнства. Ми просимо приватності в цей особливий час, щоб ми могли зосередитися на нашій сім'ї. Дякую вам велике”, — написала акторка у пості. 

Відразу після того, як щаслива пара поділилася новинами, їм почали надходити вітання від друзів та сім'ї. Брата Ніка Кевін Джонас був одним із перших, хто додав кілька емоджі сердець під постом, щоб відсвяткувати добрі новини. Актриса Ліллі Сінгх написала, що дуже хоче обійняти новонародженого. Американський актор індійського походження Кел Пенн зазначив, що дядько Келпен готовий сидіти з дитиною будь-коли. 

Вже кілька років пара, яка відсвяткувала третю річницю весілля у грудні 2021 року, говорить про те, як їм хочеться збільшити кількість членів своєї сім'ї. 

Нік Джонас та Приянка Чопра вперше стали батьками завдяки сурогатному материнству -Фото 2

Читай також: Каньє Вест та Джулія Фокс зробили перший вихід на червону килимову доріжку 

Насправді у січні 2021 року Пріянка розповіла виданню E!News, що їй хотілося б мати так багато дітей у майбутньому, щоб зібрати команду з крикету. 

  «Сім'я — більшість мого життя. Це завжди було частиною моїх мрій”, - розповіла ексклюзивно E! Новини Приянка Чопра-Джонас.  

До цього часу актриса не коментувала те, що вони з чоловіком скоро стануть батьками, завжди кажучи в пресі, що вона розраховує тільки на милість Бога. 

Однак, якщо згадати, то кілька місяців тому Приянку запитали, чи зможуть з Ніком справлятися з ролями батьків і займатися своїми кар'єрами. Чопра зазначила, що і в неї, і в чоловіка точно все буде гаразд. Сподіваємося, що й у майбутньому у цієї молодої сім'ї все складатиметься благополучно. 

 

Статті на тему