UA
  RU

  Ніколь Кідман пояснила, хто винен у її розриві з Томом Крузом

  Редагувати переклад
  Акторка згадує, що пішло не так у її першому шлюбі.
  
  Ніколь Кідман пояснила, хто винен у її розриві з Томом Крузом-Фото.

  Ніколь Кідман вирішила порефлексувати, і зрозуміти, як саме папараці та те, як інтенсивно вони висвітлювали її шлюб із Томом Крузом у пресі, вплинуло на її подружнє життя.

  Нині 54-річна Кідман та 59-річний Круз дуже рідко говорять про їхній 11-річний шлюб, але нещодавно актриса вирішила повернутися до цього питання. Особливий акцент був зроблений на те, як галас у пресі завадив їм зберегти шлюб. В інтерв'ю для Harper's Bazaar героїня останньої обкладинки журналу, питала сама у себе, а чи не були вона надто відвертою впродовж них із Томом стосунків.

  «Я була молода. Напевно, я запропонувала себе на блюдечку. Можливо, я дуже багато турбувалася, але я завжди намагаюся бути якомога відвертішим. Мені просто подобається жити у світі саме таким чином. Я часом обережно, мені завдавали біль, але в той же час я віддаю перевагу теплому підходу, а не колючому мовчанню. Мій чоловік Кіт (Урбан) каже, що коли ми зустрілися, він запитав у мене, в якому стані моє серце. Очевидно, що я сказала - відкрите», - відповіла виданню Ніколь Кідман у відповідь на уточнення з приводу пильного спостереження, під яким вона опинилася разом зі своїм чоловіком у минулому.

  Нагадуємо, що Кідман і Круз були одружені з 1990 року по 2001 рік. Вони є батьками 26-річного Коннора та 28-річної Ізабелли.

  Незважаючи на популярність батьків, діти пари цінують своє особисте життя, а тому вважають за краще залишатися в тіні. У 2018 році анонімне джерело розповіло про те, що Круз «любить усіх своїх дітей, і вважає, що кожен із них має право створювати свою історію».

  Ніколь Кідман пояснила, хто винен у її розриві з Томом Крузом-Фото.

  13th July 1999: Nicole Kidman і Tom Cruise, що ставить на прем'єрі з фільму 'Eyes Wide Shut', в яких вони є ніч, на Mann's Village Theater, Los Angeles, California. (Photo by Darlene Hammond/Hulton Archive/Getty Images)

  Читай також: Аня Тейлор-Джой з'явилася на вечірці «Еммі»-2021 у білизняному образі.

  Коли ж саму Кідман запитали про її стосунки з дітьми, то жінка вважала за краще промовчати, пославшись на бажання зберегти приватність Коннора та Ізабелли.

  «Я маю захищати ці відносини. Я знаю на 150 відсотків, що я пожертвую своїм життям заради своїх дітей, бо це моя мета».

  В інтерв'ю для Нью-Йорк Таймс  Кідман зазначила, що вони з Крузом були щасливі у шлюбі під час зйомок у спільному проекті "З широко закритими очима", робота над яким проходила у 1999 році. У фільмі сюжет розповідає про подружню пару, яка намагається розібратися в невірності партнерів.

  Ніколь Кідман пояснила, хто винен у її розриві з Томом Крузом-Фото.

  Коли Ніколь запитали, чи доставило участь у проекті їй будь-яких незручностей через таку тему та негативні почуття щодо ставлення до Круза, жінка сказала, що після знімальної зміни вони з чоловіком завжди вирушали на картинг, щоб зняти напругу.

  «Не знаю, що сказати. Можливо, я не можу озирнутися назад, і проаналізувати все. Або, можливо, я цього не хочу».

  Ну, а якщо ви скучили за Кідман-акторкою, то пропонуємо подивитися її новий проект – «Дев'ять зовсім незнайомих людей», який розповідає про загадкові події, що відбуваються в елітному пансіоні.

   

   

  Статті на тему